Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Воспитатель первой половины дня

Заблокована
8 000 грн.
 25 лютого  Київ 
Компанія: Дитяча дача  (https://jobs.ua/company-dityacha-dacha-123217) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від року
Графік роботи:часткова зайнятість

Опис вакансії

В частный детский сад расположенный на Осокорках требуется воспитатель первой половины дня. Количество детей в группе 10 детей.

Требования: профильное образование (готовы взять студента), правильная украинская речь, опыт работы с детьми, возраст кандидата от 20 до 35 лет.

График работы:

с 8.40 до 15.00. Заработная плата 5000 грн.

c 8.40 до 18.30. (пятница до 17.30). Заработная плата 8000 грн.

Обязанности: соблюдение режима дня, прием деток, кормление, проведение развивающих занятий по методическому плану детского сада, прогулки на улице, укладывание спать в 13.00.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору