Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Заведующая аптекой

Заблокована
 23 березня  Васильків 
Компанія: ТОВ ОДУЖУЙТЕ ШВИДШЕ  (https://jobs.ua/company-tov-odujuyte-shvidshe-52482) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середньо-спеціальна
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Сеть аптек "ОДУЖУЙТЕ ШВИДШЕ" приглашает на работу Заведующую аптекой

Требования: высшее или среднее-специальное фармацевтическое образование, опыт работы в аптеке на должности зав. аптекой желательно.

Обязанности:организация и контроль работы аптеки, заказ товара, соблюдения сан. режима, ведение внутренней документации, контроль и соблюдение кассовой дисциплины.

Условия работы: режим работы Пн - Пт с 9.00 до 18.00, комфортная аптека, официальное оформление, возможность профессионального роста в стабильной компании.

Заработная плата обсуждается на собеседовании

тел. +38067 650 37 38

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору