Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Зварювальник трубопроводів

Заблокована
 10 лютого  Київ 
Компанія: СІЛАРК  (https://jobs.ua/company-slark-415525) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

Зварювальник трубопроводів. Будівельно-монтажна організація ТОВ "СІЛАРК" (спеціалізація - трубопроводи та інженерні мережі) проводить набір фахівців. Робота на трубопроводах різного призначення та діаметрів: теплотраса, водопровід, ЦТП, комунікації у підвальних приміщеннях. Постійна роботу. Деталі працевлаштування обговорюються за результатами співбесіди. Гарантуємо: стабільну конкурентну з/п, офіційне оформлення. Тел.: 067-910-2794, Володимир, 044-581-5190 (офіс).
Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору