Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Національний авіаційний університет

Національний авіаційний університет

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Рівень акредитації: ІV

Адреса: м. Київ, пр-т Космонавта Комарова, 1

Телефон/факс: (044) 497-4105, 406-7038

Сайт: www.nau.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

Форма власності: державна

Додаткова інформація: Сьогодні НАУ - один із найпотужніших авіаційних вищих навчальних закладів світу, де навчається понад 50 тисяч слухачів серед них 1200 іноземних студентів із 49 країн світу. Потужні науково-педагогічні школи дають можливість готувати не лише фахівців інженерного профілю, але й економістів, юристів, екологів, перекладачів, психологів, соціологів тощо. Навчальний процес забезпечує висококваліфікований науково-педагогічний колектив, у складі якого 15 академіків та членів-кореспондентів НАН України, 270 докторів наук, професорів і понад 900 кандидатів наук, доцентів. До навчального процесу залучаються провідні спеціалісти авіакомпаній і промислових підприємств. Серед викладачів - 80 заслужених діячів науки і техніки та лауреатів Державних премій.

Форми навчання: - денна; - заочна; - дистанційна; - екстернат

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр (4-4,5 року); - фахівець; - магістр (1-2 роки)

Перелік факультетів: - Інститут інформаційно-діагностичних систем; - Аерокосмічний інститут; - Інститут аерокосмічних систем управління; - Інститут екологічної безпеки; - Інститут економіки і менеджменту; - Юридичний інститут; - Інститут доуніверситетської підготовки; - Гуманітарний інститут; - Інститут ICAO; - Інститут заочного та дистанційного навчання; - Інститут новітніх технологій; - Інститут післядипломного навчання; - Інститут міжнародних відносин; - Житомирський військовий інститут ім. С. П. Корольова; - Інститут аеронавігації; - Інститут аеропортів - факультет комп'ютерних наук; - факультет комп'ютерних систем; - факультет по роботі з іноземними студентами; - факультет підготовки офіцерів запасу; - Факультет літальних апаратів; - механіко-енергетичний факультет; - факультет економіки і підприємництва; - факультет менеджменту та логістики

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Форми навчання: вечірня, щосуботня та заочна. Організовано роботу підготовчих курсів в регіонах України. Термін навчання: - 8-ми місячні підготовчі курси (з 01.10. по 30.05.); - 4-х місячні (з 17.01. по 30.05.). Основні напрями діяльності Інституту: - якісна підготовка до ЗНО та вступу у ВНЗ, підвищення рівня підготовки абітурієнтів на основі використання кадрового і матеріального потенціалу Університету; - вивчення і розроблення проблеми наступності та організації ранньої професійної орієнтації серед слухачів ІДП за участю провідних фахівців НАУ; - поглиблене вивчення навчальних дисциплін та спецкурсів.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заява (бланк видається в університеті); - оригінал атестата та додатку до атестата або їх завірені копії; - оригінал сертифіката (сертифікатів) УЦОЯО, або їх завірені копії; - оригінал медичної довідки за формою 086-О або її завірена копія; - 6 фотокарток розміром 3x4 см; - копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера; - копія паспорта: 1, 2, 11 стор.; - копія військового квитка (посвідчення про приписку до призовної дільниці) для юнаків

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Початок прийому заяв та документів з 2 липня 2012 року на денну форму навчання.

Додаткова інформація: У складі університету: п'ятнадцять інститутів, сім коледжів, технікум, два ліцеї, Центр повітряного та космічного права, Європейські регіональні центри Міжнародної організації цивільної авіації (IСАО). Територія університету становить 72 га, загальна площа навчальних корпусів - 140 тис. кв. м. У навчальному процесі використовуються 75 літаків та вертольотів, 42 авіаційнi двигуни, 3 комплекснi авіаційнi тренажери, 240 бортових систем, моделюючих стендів, понад 6000 сучасних комп’ютерів. Книжковий фонд науково-технічної бібліотеки складає понад 2,6 млн. примірників. Університет має єдиний в світі навчальний ангар, навчальний аеродром, радіополігон та полігон авіаційної наземної техніки, аеродинамічний та тренажерний комплекси. Студентське містечко університету це - 11 гуртожитків, їдальня на 1000 місць, інтернет-кафе, студентське "Бістро", медичний центр, оснащений сучасним діагностично-лікувальним обладнанням, профілакторій, Центр культури і мистецтв із залом на 1500 місць, Центр спорту та здоров’я, на базі якого тренуються збірні команди з багатьох видів спорту, переможці змагань різного рівня. Популярними серед співробітників та студентів є яхт-клуб і гуртки авiамоделювання та дельтапланеризму.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

↑ Вгору