Рівень акредитації: IV
Форма власності: державна
Адреса: м. Київ, вул. Кіото, 19
Телефон/факс: (044) 513-3348, 531-4888, 513-4736
Сайт:
Опис: Навчається понад 34 тис. студентів. Підготовка фахівців здійснюється за 16 напрямами, 27 спеціальностями, 45 спеціалізаціями. Організація підготовки за сучасними актуальними для суспільства спеціальностями, привертає все більше уваги молоді, численних підприємців, організацій, підприємств.
Форми навчання: - денна; - заочна; - екстернат
Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр
Перелік факультетів: факультет обліку, аудиту та економічної кібернетики: - облік і аудит в підприємництві; - державний фінансовий контроль; - аудит державних фінансів; - економічна кібернетика факультет товарознавства і торговельного підприємництва: - товарознавство та комерційна діяльність; - управління безпечністю та якістю товарів; - організація оптової та роздрібної торгівлі; - товарознавство та комерційна логістика; - товарознавство та організація зовнішньої торгівлі; - товарознавство та експертиза в митній справі; - експертиза товарів та послуг; - філологія факультет економіки, менеджменту і права: - маркетинг; - реклама та зв'язки з громадськістю; - фінанси підприємства; - економіка підприємства; - право; - міжнародна економіка; - менеджмент; - фінанси і кредит факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу: - менеджмент; - харчові технології та інженерія; - готельно-ресторанна справа; - туризм факультет фінансів та банківської справи: - банківська справа; - фінансове посередництво; - державні фінанси; - страховий менеджмент; - психологія
Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: У Центр довузівської підготовки Київського національного торговельно-економічного університету приймаються громадяни України (учні 11-х класів; особи, які мають повну загальну середню освіту), а також іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах і виявили бажання пройти практичну підготовку для проходження зовнішнього незалежного тестування або для складання вступних іспитів до вищих навчальних закладів України. У програмі навчання такі дисципліни: українська мова та література, математика, географія, історія України, хімія, зарубіжна література, іноземна мова (англійська, німецька, французька) - за вибором слухача. Підготовка слухачів здійснюється на умовах укладеного договору та повного відшкодування витрат за навчання.
Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: При поданні заяви в паперовій формі вступник пред’являє особисто: - документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього; - сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти); - медичну довідку за формою 086-о; - документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон), військовий квиток або приписне свідоцтво, свідоцтво про народження - для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство; На вимогу вступника приймальна (відбіркова) комісія засвідчує копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додатка до нього, сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання.
Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: При вступі до університету по держзамовленню - з 15 червня до 8 липня. При вступі до університету на платній основі - з 15 червня до 30 серпня.
Додаткова інформація:
Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.