UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Національний університет харчових технологій

Національний університет харчових технологій

Поставити питання

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Київ, вул. Володимирська, 68

Телефон/факс: (044) 289-6400, 287-9492, 289-6713, 289-9555

Сайт: www.nuft.edu.ua

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Навчання в НУХТ - гарантія якісної підготовки, яка базується на останніх світових досягненнях галузі, а також добра перспектива працевлаштування, зумовлена заслуженим авторитетом університету і високою кваліфікацією його фахівців. Переважна більшість випускників розподіляється на роботу за умовами договорів із підприємствами. А студенти, які виявили схильність до наукових досліджень та отримали диплом із відзнакою, рекомендуються до вступу до аспірантури. НУХТ - заклад освіти, в якому створено замкнений цикл доуніверситетської, ступеневої та післядипломної підготовки і перепідготовки фахівців. До складу НУХТ крім базового вищого навчального закладу входять 5 науково-дослідних інститутів, 2 Інститути післядипломної освіти, 9 заочних факультетів і 12 технікумів і коледжів, які розташовані у різних містах України. Всього у навчальному комплексі НУХТ здобувають знання 35 тисяч студентів і слухачів. У навчальному процесі задіяні близько 100 докторів наук та професорів, 420 кандидатів наук. Серед них - 18 членів НАН України та галузевих академій, 13 лауреатів Державної премії України, 14 заслужених діячів науки і техніки та працівників освіти.

Форми навчання: - денна; - заочна

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - молодший спеціаліст (у технікумах та коледжах); - бакалавр; - спеціаліст; - магістр

Перелік факультетів: - технології м’ясо-молочних та парфумерно-косметичних продуктів; - хлібопекарських і кондитерських виробництв; - біотехнології та екологічного контролю; - інженерної механіки та пакувальної техніки; - енергетики і енергоменеджменту; - автоматизації і комп’ютерних систем; - обліку, фінансів та підприємницької діяльності; - економіки і менеджменту; - готельно-ресторанного та туристичного бізнесу; - бродильних і цукрових виробництв; - технології оздоровчих продуктів і харчової експертизи; - доуніверситетської освіти

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Структура Факультету доуніверситетської освіти: - підготовчі курси (вечірні, денні, очно-заочні, заочні); - підготовче відділення (денна форма); - профорієнтовані класи (в м. Київ: гімназія "Потенціал" (Оболонь), Технічний ліцей Дніпровського району, ліцей м. Шостка, Володимирецький районний колегіум (Рівненська обл.), Апостолівський районний ліцей-інтернат (м. Зеленодольськ, Дніпропетровська обл.); - підготовчі курси в регіонах України (в містах: Шостка (Сумська обл.), Лубни (Полтавська обл.), Нововолинськ (Волинська обл.), Луцьк (Волинська обл.), Житомир, Чернігів, Сміла (Черкаська обл.), Вінниця, Новоград-Волинський; - підготовче відділення для іноземних громадян. Університет надає навчальні аудиторії, лабораторії, технічне обладнання для якісної підготовки слухачів, забезпечує методичною літературою. Вечірні підготовчі курси: для учнів 10-х та 11-х класів 3 рази на тиждень (з 16 год. до 19 год. 20 хв.). Суботні (денні) підготовчі курси: для слухачів, які мешкають у м. Києві, Київській обл. та навколишніх містах і селищах (з 9 год. до 15 год.). Очно-заочні підготовчі курси: два рази на місяць, у неділю. Заочні підготовчі курси надають можливість підготовки до вступу в університет незалежно від місця проживання.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: При поданні заяви в паперовій формі вступник пред’являє особисто: - документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього; - сертифікат (сертифікати) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти); - медичну довідку за формою 086-о; - документ, що посвідчує особу та громадянство (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон), військовий квиток або приписне свідоцтво, свідоцтво про народження - для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство; - свідоцтво про укладення шлюбу, свідоцтво про зміну прізвища тощо (для осіб, які у пред’явлених документах мають розбіжності у прізвищі, імені або по батькові). Копії документів без пред’явлення оригіналів не розглядаються.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Початок прийому заяв та документів 2 липня 2012 року 2 липня 2012 року. Закінчення прийому заяв та документів 31 липня 2012 року.

Додаткова інформація: До послуг студентів - науково-технічна бібліотека, яка розташована в окремому корпусі і має понад 1 млн. 210 тис. примірників друкованих видань, їдальні та буфети, студентські спортивно-оздоровчі табори у Конча-Заспі, на Чорному морі та в Прикарпатті, студмістечко, яке об'єднує шість гуртожитків, навчально-спортивний комплекс із сучасним басейном. В університеті створені всі умови для творчого розвитку та фізичного розвитку студентів. Працюють численні гуртки художньої самодіяльності, творчі колективи, спортивні секції, Центр культурного та естетичного виховання.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.


Часто шукають

↑ Вгору