UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Поставити питання

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Київ, пр-т Перемоги, 54/1

Телефон/факс: (044) 371-6205, 456-3162

Сайт: www.kneu.edu.ua

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Місія університету: здійснення вагомого вкладу у суспільний розвиток через дослідження, генерування нових знань, їх поширення та підготовку конкурентних фахівців і креативних особистостей. Загалом у КНЕУ навчається більше 36 тис. студентів. Тільки у базовому навчальному закладі їх навчають: - 8 академіків, та член-кореспондентів Національної академії України і галузевих академій; - понад 127 професорів, докторів наук; - 507 кандидатів наук, доцентів. Філії: - Економічний коледж КНЕУ імені Вадима Гетьмана (м. Київ); - Коледж інформаційних систем та технологій КНЕУ імені Вадима Гетьмана (м. Київ); - Київський коледж економіки і управління КНЕУ; - Сімферопольський коледж КНЕУ імені Вадима Гетьмана; - Криворізький коледж економіки та управління КНЕУ імені Вадима Гетьмана; - Роменський коледж КНЕУ імені Вадима Гетьмана.

Форми навчання: - денна; - заочна; - дистанційна

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр

Перелік факультетів: мiжнародної економiки i менеджменту: - міжнародна економіка; - міжнародний бізнес юридичний: - правознавство маркетингу: - маркетинг управління персоналом, соціології та психології: - управління персоналом та економіка праці; - соціологія (спеціалізація "Соціологія у сфері економіки"); - психологія (спеціалізація "Економічна та соціальна психологія"); - професійна освіта (Економіка) облiково-економiчний: - облік і аудит економiки АПК: - облік і аудит (спеціалізація "Облік і аудит в АПК"); - економіка підприємства (спеціалізація "Економіка агропромислових формувань"); - менеджмент (спеціалізація "Менеджмент агробізнесу") кредитно-економічний: - фінанси і кредит (спеціалізація "Кредит") фiнансово-економiчний: - фінанси і кредит (спеціалізація "Фінанси") економiки та управлiння: - економіка підприємства; - менеджмент (спеціалізації: "Менеджмент державних установ", "Менеджмент промислових підприємств"); - економічна теорія (крім заочної форми навчання) інформаційних систем і технологій: - економічна кібернетика; - прикладна статистика; - комп’ютерні науки; - системний аналіз

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: До складу відділення довузівської підготовки входять: 1. Підготовче відділення (денна форма навчання). 2. Підготовчі курси: - 8-місячні вечірні (для учнів 11 класів і випускників минулих років); - 8-місячні заочні (для учнів 11 класів і випускників минулих років); - 4-місячні вечірні (для учнів 11 класів і випускників минулих років ); - 4-місячні вечірні (для учнів 9 класів). Графік навчального процесу складено з максимальним урахуванням вікових й психологічних можливостей слухачів. Навчальний процес на підготовчих курсах у 2014-2015 н.р. триватиме: - 8-місячні (вечірні) - з 13.10.2014 по 31.05.2015; - 4-місячні (вечірні) - з 09.02.2015 по 31.05.2015 (дату початку занять буде уточнено додатково); - 8-місячні (заочні) - з 03.11.2014 по 31.05.2015 (двічі на місяць). На підготовче відділення та підготовчі курси приймають учнів випускних класів. Для навчання потрібно подати заяву на ім’я ректора університету й укласти договір. Вартість підготовки до вступу з однієї дисципліни становить 648,96 грн. (8 місяців, вечірня форма навчання) та 455,88 грн. (4 місяці, вечірня форма навчання). На безоплатній основі послугу з підготовки до вступу до ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації з однієї дисципліни надають дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа (наказ № 599 від 26.09.2014 р.). Заяви на 8-місячні курси вечірньої та заочної форм навчання приймають із вересня. Заяви на 4-місячні курси вечірньої форми навчання приймають з грудня.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - паспорт громадянина України або інший документ (паспорт громадянина України для виїзду за кордон; проїзний документ дитини; для осіб, які за віком не мають паспорта - свідоцтво про народження та документ з фотокарткою, що засвідчує громадянство та місце постійного проживання); - документ державного зразка про повну загальну середню освіту (атестат, диплом) або раніше здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень, додаток до нього, а також копії цих документів (копія завіряється за оригіналом приймальною комісією); - оригінал сертифікату УЦОЯО та його копію (копія завіряється за оригіналом приймальною комісією); - копія документа, що засвідчує ідентифікаційний код вступника; - шість фото 3х4 (на звороті кожної з яких написано прізвище, ім’я та по батькові абітурієнта і код напряму підготовки, на який подаються документи); - оригінали документів, що дають право на вступ поза конкурсом або право першочергового вступу, а також їх копії; - копія шлюбного свідоцтва або свідоцтва про зміну прізвища (для осіб, що мають розбіжності прізвищ у документах)

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.


Часто шукають

↑ Вгору