Рівень акредитації: ІV
Форма власності: державна
Адреса: м. Київ, пр-т Космонавта Комарова, 1
Телефон/факс: (044) 497-4105, 406-7038
Сайт:
Опис: Сьогодні НАУ - один із найпотужніших авіаційних вищих навчальних закладів світу, де навчається понад 50 тисяч слухачів серед них 1200 іноземних студентів із 49 країн світу. Потужні науково-педагогічні школи дають можливість готувати не лише фахівців інженерного профілю, але й економістів, юристів, екологів, перекладачів, психологів, соціологів тощо. Навчальний процес забезпечує висококваліфікований науково-педагогічний колектив, у складі якого 15 академіків та членів-кореспондентів НАН України, 270 докторів наук, професорів і понад 900 кандидатів наук, доцентів. До навчального процесу залучаються провідні спеціалісти авіакомпаній і промислових підприємств. Серед викладачів - 80 заслужених діячів науки і техніки та лауреатів Державних премій.
Форми навчання: - денна; - заочна; - дистанційна; - екстернат
Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр (4-4,5 року); - фахівець; - магістр (1-2 роки)
Перелік факультетів: - Інститут інформаційно-діагностичних систем; - Аерокосмічний інститут; - Інститут аерокосмічних систем управління; - Інститут екологічної безпеки; - Інститут економіки і менеджменту; - Юридичний інститут; - Інститут доуніверситетської підготовки; - Гуманітарний інститут; - Інститут ICAO; - Інститут заочного та дистанційного навчання; - Інститут новітніх технологій; - Інститут післядипломного навчання; - Інститут міжнародних відносин; - Житомирський військовий інститут ім. С. П. Корольова; - Інститут аеронавігації; - Інститут аеропортів - факультет комп'ютерних наук; - факультет комп'ютерних систем; - факультет по роботі з іноземними студентами; - факультет підготовки офіцерів запасу; - Факультет літальних апаратів; - механіко-енергетичний факультет; - факультет економіки і підприємництва; - факультет менеджменту та логістики
Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Форми навчання: вечірня, щосуботня та заочна. Організовано роботу підготовчих курсів в регіонах України. Термін навчання: - 8-ми місячні підготовчі курси (з 01.10. по 30.05.); - 4-х місячні (з 17.01. по 30.05.). Основні напрями діяльності Інституту: - якісна підготовка до ЗНО та вступу у ВНЗ, підвищення рівня підготовки абітурієнтів на основі використання кадрового і матеріального потенціалу Університету; - вивчення і розроблення проблеми наступності та організації ранньої професійної орієнтації серед слухачів ІДП за участю провідних фахівців НАУ; - поглиблене вивчення навчальних дисциплін та спецкурсів.
Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заява (бланк видається в університеті); - оригінал атестата та додатку до атестата або їх завірені копії; - оригінал сертифіката (сертифікатів) УЦОЯО, або їх завірені копії; - оригінал медичної довідки за формою 086-О або її завірена копія; - 6 фотокарток розміром 3x4 см; - копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера; - копія паспорта: 1, 2, 11 стор.; - копія військового квитка (посвідчення про приписку до призовної дільниці) для юнаків
Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Початок прийому заяв та документів з 2 липня 2012 року на денну форму навчання.
Додаткова інформація:
Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.