Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Закарпатське відділення навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання Національної академії внутрішніх справ

Закарпатське відділення навчально-наукового інституту заочного та дистанційного навчання Національної академії внутрішніх справ

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Мукачево, вул. Кооперативна, 2

Телефон/факс: (03131) 3-73-46

Сайт: www.naiau.kiev.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: У відділенні здійснюється підготовка фахівців за заочною формою освітньо-кваліфікаційного рівня "бакалавр" та "спеціаліст" за спеціальністю "Правознавство" на базі повної загальної середньої освіти на умовах окремого договору з працівниками ОВС та за рахунок коштів фізичних (юридичних) осіб.

Форми навчання: - заочна форма

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст

Перелік факультетів: - правознавство

Інформація для абітурієнтів

Додаткова інформація: На базі відділення проходять навчання державні службовці та посадові особи органів місцевого самоврядування області, на яких покладено обов’язки щодо запобігання та протидії проявам корупції. Колектив Закарпатського відділення спільно з управлінням кадрового забезпечення УМВС України в Закарпатській області вивчає особові справи абітурієнтів (працівників ОВС), які виявили бажання навчатися в академії, спілкується із правоохоронцями та цивільною молоддю щодо переваг вищої юридичної освіти. У результаті проведеної роботи чимало студентів під час навчання та після закінчення академії знаходять своє покликання в органах та підрозділах МВС України, державних та недержавних установах України.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору