Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Рівненська філія Державної академії статистики, обліку і аудиту

Рівненська філія Державної академії статистики, обліку і аудиту

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Рівне, вул. Полуботка, 13

Телефон/факс: 8 (0362) 22-20-91

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Державна академія статистики, обліку та аудиту є одним із найбільших вищих навчальних закладів України за чисельністю філій. У даний час Академія має 13 філій, кількість яких постійно зростає. Система державної статистики України має розгалужену мережу навчальних закладів, які вже кілька десятків років готують бухгалтерів. Спочатку це були бухгалтерські школи, потім вони стали обласними навчальними центрами. На виконання Програми реформування державної статистики окремі обласні навчальні центри реорганізовано у філії Академії. Філії мають необхідну матеріально-технічну базу, кваліфікований викладацький склад з великим досвідом підготовки фахівців. Загальна чисельність студентів філій складає близько трьох тисяч чоловік.

Форми навчання: - денна, - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр, - спеціаліст, - магістр.

Перелік факультетів: - облік та аудит; - бухгалтерський облік.

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти; - медичну довідку за формою 086-У; - шість фотокарток розміром 3 х 4 см; - паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), військовий квиток (посвідчення про прописку до призовної дільниці). При поданні копій зазначених документів вступник особисто пред'являє їх оригінали; - копія трудової книжки (для працюючих); - оформлені угоди (контракти); - ідентифікаційний код; - конверти з марками в межах України (4-12 шт.).

Додаткова інформація: Для вступу необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору