Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Закарпатський інститут ім. Августина Волошина МАУП

Закарпатський інститут ім. Августина Волошина МАУП

Рівень акредитації: ІІІ

Форма власності: недержавна

Адреса: Закарпатська область, м. Ужгород, пл. Театральна 5-7

Телефон/факс: 8 (0312) 23-34-00, 61-29-45

Сайт: www.maup.utel.net.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Інститут має власну навчальну та наукову базу, комп’ютерний клас, бібліотечно-інформаційний центр, гуртожиток, кафе, їдальню, медичний кабінет. На базі інституту проводиться перепідготовка кадрів з метою отримання другої вищої освіти та діють курси підвищення кваліфікації за напрямами: право, менеджмент, маркетинг.

Форми навчання: - денна, - заочна.

Перелік факультетів: - Юридичний, - Політико-психологічний, - Економічний.

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: Для вступу необхідно подати наступні документи: - фотокартки, розміром 6х4 – 6 штук; - паспорт або свідоцтво про народження (для неповнолітніх); - медична довідка 086 –У та №63 (стаціонар); - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти; - довідка з місця роботи (для працюючих) - гарантійний лист (в разі оформлення договору); - копія приписного свідоцтва або воєнний білет (стаціонар); - свідоцтво про заключення шлюбу або довідка про зміну прізвища (якщо воно змінено).

Додаткова інформація: Випускники отримують дипломи державного зразка та диплом, оформлений відповідно до міжнародних вимог, що надає можливість продовжити навчання та працювати за фахом у провідних країнах світу.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору