Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Бердянський державний педагогічний університет

Бердянський державний педагогічний університет

Рівень акредитації: ІV

Форма власності: державна

Адреса: Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шмідта, 4

Телефон/факс: (06153) 3-62-44, 7-19-84

Сайт: www.bdpu.org

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Університет здійснює міжнародне співробітництво: бере участь у наукових конференціях, проводить стажування викладачів. Під час навчання студенти проходять практику за спеціальністю в школах, гімназіях, ліцеях, коледжах, дошкільних закладах, на підприємствах, в літніх оздоровчих центрах. Студентам надані всі умови для занять спортом, художньою самодіяльністю. До їхніх послуг гуртожиток, бібліотека, студентський табір на березі Азовського моря.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - молодший спеціаліст; - бакалавр; - спеціаліст.

Перелік факультетів: - інститут філології; - соціально-педагогічний; - початкової освіти та практичної психології; - фізико-математичний; - соціально-гуманітарний; - економічний; - технологій, інженерної та комп'ютерної графіки; - комп'ютерних технологій та систем; - естатичного та фізичного виховання.

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заява; - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти; - медична довідка за формою 0-86-У; - паспорт; - 6 фотокарток 3х4; - копію трудової книжки (для осіб, що мають стаж роботи); - військовий квиток або посвідчення про приписку до призової дільниці; - копію ідентифікаційного коду; - 3 конверти розміром 16х11, 1 конверт розміром 32х22; - 2 учнівских зошити - папку із зав'язками; - документи, що дають право на пільги.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: - денна форма: з 01.07 по 14.07.2007 р. - заочна форма: І поток з 17.05 по 31.05.2007 р.; ІІ поток з 09.08 по 16.08.2007 р.

Додаткова інформація: Для вступу на економічний факультет, індустріально-педагогічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика. Для вступу на фізико-математичний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або фізика. Для вступу на факультет комп'ютерних технологій та систем необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - фізика. Для вступу на факультет естетичного та фізичного виховання необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і вступне випробування з фізичної культури або творчий конкурс. Для вступу на соціально-гуманітарний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історія України. Для вступу до Інституту філології необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і вступне випробування з іноземної мови.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору