Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Запорізький національний університет

Запорізький національний університет

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66

Телефон/факс: (061) 764-6753, (061) 764-1875

Сайт: www.znu.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Високий рівень навчальної, методичної роботи забезпечує професорсько-викладацький склад університету - це понад 600 науково-педагогічних працівників, 72 з них - професори, доктори наук і 343 - доценти, кандидати наук. Сьогодні в ЗНУ навчається понад 14 тис. студентів на денній та заочній формах навчання, за держзамовленням та на контрактній основі.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - фізико-математичний; - системні науки та кібернетика; - економіка та підприємництво; - інформатика та обчислювальна техніка; - гуманітарні науки; - журналістики і інформації; - міжнародні відносини; - правознавство; - сільське господарство і лісництво; - природничі науки; - фізичного виховання; - культури; - педагогічна освіта; - мистецтво; - соціально-політичні науки.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: За терміном навчання існують курси 2-річні, 9-ти, 6-ти та 1-місячні. Форма навчання - очна та очно-заочна. 1 -місячні підготовчі курси мають денну форму навчання. Починаються з 15 червня. Заняття проводяться щоденно, крім вихідних.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: Вступники особисто подають заяву про вступ до Запорізького національного університету, у якій вказують напрям підготовки, форму та джерела фінансування навчання. До заяви вступник додає: - медичну довідку за формою 086-У (оригінал або її завірену копію); - 6 фотокарток розміром 3 х 4 см; - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (оригінали або завірені копії); - паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці).

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів, подання сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти на денну та заочну форми навчання проводиться з 16 червня по 15 липня.

Додаткова інформація: Для вступу на математичний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика. Для вступу на фізичний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або фізика. Для вступу на історичний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історія України або всесвітня історія. Для вступу на економічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - основи економіки або математика, або географія. Для вступу на філологічний факультет, факультет іноземної філології необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і вступне випробування з іноземної мови. Для вступу на факультет журналістики необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і творчий конкурс. Для вступу на біологічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія або хімія. Для вступу на факультет фізичного виховання необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і вступне випробування з фізичної підготовки. Для вступу на юридичний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - основи правознавства. Для вступу на факультет соціальної педагогіки та психології необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія, основи правознавства, історія України або творчий конкурс. Для вступу на факультет менеджменту необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - основи економіки або вступне випробування з іноземної мови. Для вступу на факультет соціології та управління необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - основи правознавства або історія України.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору