Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Запорізький національний технічний університет

Запорізький національний технічний університет

Рівень акредитації: ІV

Форма власності: державна

Адреса: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 64

Телефон/факс: (0612) 764-2506, 764-2141

Сайт: www.zntu.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Викладацький склад налічує понад 560 осіб, з яких 400 мають наукові ступені і вчені звання, в тому числі 47 докторів наук, професорів. Із числа викладачів 24 чоловіка обрано дійсними членами і членами-кореспондентами Національної Академії наук і галузевих академій України. 11 чоловік мають почесні звання заслужених діячів науки і тех-ніки, заслужених працівників освіти, лауреатів Державної премії.

Форми навчання: - денна; - заочна; - дистанційна; - екстернат.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - гуманітарні науки; - мистецтво; - економіка та підприємництво; - менеджмент та адміністрування; - електротехніка та електромеханіка; - металургія та матеріалознавство; - інформатика та обчислювальна техніка; - авіаційна та ракетно-космічна техніка; - радіотехніка, радіоелектронні апарати та зв'язок; - інформаційна безпека; - транспорт і транспортна інфраструктура; - фізичне виховання і спорт і здоров'я людини; - культура; - соціально-політичні науки; - міжнародні відносини; - журналістика та інформація; - право; - машинобудування та металообробка; - електротехніка та електромеханіка; - електроніка.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Підготовча робота з майбутніми абітурієнтами здійснюється на факультеті довузівського навчання у формі підготовчого відділення, підготовчих курсів, школи вихідного дня.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: До заяви вступник додає: - медичну довідку за формою 086-У (оригінал або її завірену копію); - 6 фотокарток розміром 3 х 4 см. - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (оригінали або завірені копії); - паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці).

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів для вступу до університету здійснюється: - на денну форму навчання (навчання за держзамовленням) - з 10 червня по 08 липня; - на денну форму навчання (навчання за контрактом): з 10 червня по 30 серпня; - на заочну форму навчання (навчання за держзамовленням) - з 10 червня по 15 серпня; - на заочну форму навчання (навчання за контрактом) та в екстерна туру - з 10 червня по 30 серпня;

Додаткова інформація: Для вступу на напрям "Дизайн" необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і творчий конкурс. Для вступу на напрям "Журналістика" необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури. Для вступу на напрям "Фізичне виховання" необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і вступне випробування з фізичної підготовки. Для вступу на напрями "Менеджмент", "Міжнародні відносини", "Філологія" необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і вступне випробування з іноземної мови. Для вступу на напрями "Соціологія", "Правознавство" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - основи правознавства. Для вступу на напрями "Здоров'я людини", "Психологія" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія. Для вступу на напрям "Туризм" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - географія. Для вступу на інші напрями необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору