Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Запорізький державний медичний університет

Запорізький державний медичний університет

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Запоріжжя, пр-т Маяковського, 26

Телефон/факс: (061) 224-6469, (061) 233-6007

Сайт: www.zsmu.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: На факультетах університету сьогодні навчається більше 4000 студентів, магістрів і аспірантів, серед яких понад 700 іноземних громадян з 43 країн світу. 30-річний досвід якісного навчання іноземних студентів з країн Близького Сходу, Азії, Африки і Латинської Америки, Європи дозволив університету завоювати великий міжнародний авторитет і визнання. Багато випускників-іноземців успішно працюють і займають високі пости в системі охорони здоров'я своїх країн.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - медичний; - фармацевтичний.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Платні підготовчі курси для абітурієнтів (8-ми, 7-ми і 3-х місячні підготовчі курси з жовтня по травень, а також консультативні оглядові лекції з 26 червня по 15 липня) по біології, хімії та українській мові працюють на відповідних кафедрах медичного університету. Крім того, в університеті ведуться заняття по біології і хімії з випускниками середніх учбових закладів гімназій, ліцеїв, середніх шкіл і медичних училищ, з якими укладені договори. Прийом відвідувачів і абітурієнтів ведеться щодня з 10.00 до 16.00 (окрім суботи, неділі). Телефон – 34-73-62; адреса – пр. Маяковського, 26, кімната №425.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: При вступі абітурієнт пред'являє в приймальну комісію такі документи: - Заяву на ім'я ректора за єдиною формою. - Сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти. - Медичну довідку за формою № 086-о зі щепленнями. - Копію (виписку) з трудової книжки (для абітурієнтів, які мають стаж роботи). - Цільове направлення (для направлених за цільовим прийомом). - Шість кольорових фотокарток розміром 3x4 см. Документи, що дають право на пільги встановлені законодавством України, вступники подають тільки в терміни, визначений для подання документів.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів здійснюється з 25 червня по 22 липня. При наявності вільних місць прийом на контрактну форму навчання може бути продовжений до 20 серпня.

Додаткова інформація: Для конкурсного відбору вступників зараховуються результати зовнішнього оцінювання навчальних досягнень, які підтверджені сертифікатами Українського центру оцінювання якості освіти за шкалою оцінювання від 100 до 200 балів зразку 2008 р. На спеціальності «лікувальна справа», «стоматологія» та «фармація» (денна форма навчання) надаються сертифікати з української мови і літератури, біології та хімії; на спеціальності «педіатрія» та «лабораторна діагностика» - з української мови і літератури та біології; на спеціальності «технологія парфумерно-косметичних засобів» (денна та заочна форма навчання) та «фармація» (заочна форма навчання) - з української мови і літератури та хімії.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору