Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Запорізький юридичний інститут Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ

Запорізький юридичний інститут Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ

Рівень акредитації: III-ІV

Форма власності: державна

Адреса: м. Запоріжжя, шс. Північне, 113

Телефон/факс: (0612) 18-7500

Сайт: www.zli.zp.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Міжнародна робота і співпраця з навчальними закладами юридичного профілю, а також з міжнародними фондами, що діють в Україні, покладено в стратегію розвитку інституту. Головними тактичними напрямками навчального закладу у галузі міжнародних зв’язків є: навчально-методична, науково-практична робота, виховна і освітянська робота.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - молодший спеціаліст; - бакалавр; - спеціаліст.

Перелік факультетів: - підготовки слідчих; - кримінальної міліції; - заочна форма навчання, перепідготовка та підвищення кваліфікації; - денна, заочна та екстернатна форма навчання на контрактних умовах.

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: До заяви вступник додає: - медичну довідку за формою 086-У (оригінал або її завірену копію); - 6 фотокарток розміром 3 х 4 см; - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (оригінали або завірені копії); - анкету встановленого зразка (заповнюється на місці); - копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера; - копію першої сторінки паспорта (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта).

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Термін подання документів на денну форму навчання з 1 червня по 22 липня, на заочну форму навчання з 23 червня до 25 липня. Прийом документів за освітньо-професійними програмами спеціаліста проводяться з 1 липня по 1 серпня.

Додаткова інформація: Для вступу необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - основи правознавства; - вступне випробування з фізичної підготовки.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору