Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Б. Хмельницького

Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Б. Хмельницького

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: Запорізька область, м. Мелітополь, вул. Леніна, 20

Телефон/факс: (0619) 44-04-64, 6-90-93, 44-03-60

Сайт: www.mdpu.org.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Сьогодні в університеті нараховується 7 навчальних корпусів, бібліотека, 2 спортивних зали, 10 комп’ютерних класів, агробіологічний комплекс на базі якого проводиться навчальна і науково-дослідна робота на рівні сучасних вимог, дендрологічний парк, в якому нараховується близько 150 видів дикорослих і культурних дерев, кінноспортивна школа і авіамобільний комплекс.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - молодший спеціаліст; - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - природничі науки; - сільське господарство і садівництво; - фізичне виховання і здоров'я людини; - педагогічна освіта; - соціально-політичні науки; - гуманітарні науки; - мистецтво; - менеджмент і адміністрування; - економіка та підприємництво; - фізико-математичні науки; - системні науки та кібернетика.

Інформація для абітурієнтів

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів, подання сертифікатів Українського центра оцінювання якості утворення на перший курс навчання за навчально-професійними програмами підготовки бакалавра на денну, заочну форму навчання й екстернат - з 23 червня до 22 липня.

Додаткова інформація: Для вступу на хіміко-біологічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - хімія або біологія. Для вступу на природничо-географічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - географія, історія України або всесвітня історія. Для вступу на соціально-гуманітарний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія. Для вступу на філологічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історія України або вступне випробування з іноземної мови. Для вступу на факультет інформатики необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика. Для вступу на економічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - основи економіки, географія або історія України. Для вступу на факультет мистецтв та художньої освіти необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і творчий конкурс.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору