Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Національний університет "Острозька академія"

Національний університет "Острозька академія"

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: Рівненська обл., м. Острог, вул. Семінарська, 2

Телефон/факс: (03654) 3-00-69

Сайт: www.oa.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Острозька слов‘яно-греко-латинська академія - перший в Україні та в Східній Європі вищий навчальний заклад - заснована 1576 року князем Василем-Костянтином Острозьким та княжною Гальшкою Острозькою. Сьогодні Національний університет «Острозька академія» — це: - Сучасні комп‘ютерні класи. - Міжнародна мережа INTERNET. - Найновіші лінгафонні кабінети. - Віртуальна бібліотека. - Новітні навчальні технології. - Модульна та рейтингова системи. - Різноманітні спортивні секції. - Культурно-мистецький центр. - Участь у міжнародних обмінних програмах. - Можливість здобути освіту за двома спеціальностями.

Форми навчання: - денна; - заочна

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр

Перелік факультетів: - політико-інформаційного менеджменту; - романо-германських мов; - гуманітарний; - економічний; - правничий; - міжнародних відносин

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: Для вступу потрібно подати такі документи: - Заява абітурієнта (на ім’я ректора). - Сертифікати незалежного тестування. - Медична довідка за формою 086-у (+ картка щеплень). - Шість фотокарток розміром 3х4 см. - Ідентифікаційний код. - Паспорт (подається особисто).

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів на перший курс денної та заочної форм навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавр незалежно від джерел фінансування проводиться з 20 червня до 15 липня включно.

Додаткова інформація: Для вступу на напрями "Економічна кібернетика" та "Фінанси та кредит" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика. Для вступу на напрям "Право" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - основи правознавства. Для вступу на напрям "Міжнародні відносини" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історія України або всесвітня історія; - вступне випробування з іноземної мови. Для вступу на напрями "Політологія", "Культурологія", "Документознавство та інформаційна діяльність", "Філософія" та "Історія" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історія України або всесвітня історія. Для вступу на напрям "Психологія" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або біологія. Для вступу на напрям "Філологія" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і вступне випробування з іноземної мови або творчий конкурс.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору