Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Національний університет водного господарства та природокористування

Національний університет водного господарства та природокористування

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Рiвне, вул. Соборна, 11

Телефон/факс: (0362) 22-10-86, 22-21-97

Сайт: www.nuwm.rv.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: В університеті створено потужний науково-технічний потенціал. Ведуться наукові дослідження за пріоритетними напрямками розвитку народного господарства, результати яких відомі не тільки в Україні, а й за її межами.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - будівництва та архітектури; - водного господарства; - гідротехнічного будівництва та гідроенергетики; - екології та природокористування; - економіки та підприємництва; - землеустрою та геоінформатики; - менеджменту; - механіко-енергетичний; - прикладної математики та комп'ютерно-інтегрованих систем.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: При університеті працює факультет довузівської підготовки.

Додаткова інформація: Для вступу на факультети будівництва та архітектури, водного господарства, гідротехнічного будівництва та гідроенергетики, механіко-енергетичний факультет і факультет прикладної математики та компьютерно-інтегрованих систем необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або фізика. На деякі спеціальності факультету будівництва та архітектури додатково виконується творче завдання. Для вступу на факультет екології та природокористування необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія або хімія. Для вступу на факультет землеустрою та геоінформатики необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або географія. Для вступу на факультети економіки і підприємництва та менеджменту необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або вступне випробування з іноземної мови.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору