Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Львівська національна академія мистецтв

Львівська національна академія мистецтв

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Львів, вул. Кубійовича, 38

Телефон/факс: (032) 243-7428, 276-1482

Сайт: www.lnam.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Львівська академія мистецтв є неповторною своїм декоративно-ужитковим спрямуванням, добором навчальних дисциплін, синтезом провідних сучасних тенденцій мистецтва і глибинних традиційних тез. Унікальність ЛАМ також створює її професорський склад. Традиційно, його складають визнані в Україні та за її межами митці, теоретики і педагоги, Народні художники України, лауреати Державної премії ім. Т. Г. Шевченка та багатьох інших премій України і зарубіжжя, особистості з багатим і цікавим творчим досвідом.

Форми навчання: - денна; - заочна; - екстернат.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - декоративно-прикладного мистецтва; - образотворчого мистецтва та реставрації; - дизайну; - історії та теорії мистецтва.

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: До заяви вступники додають: - документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього; - сертифікат (сертифікати) Українського центру оцінювання якості освіти (для вступників на основі повної загальної середньої освіти); - медичну довідку за формою 086-о; - паспорт громадянина України (паспорт громадянина України для виїзду за кордон, військовий квиток або приписне свідоцтво, свідоцтво про народження - для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який засвідчує особу і громадянство); - шість кольорових фотокарток розміром 3х4 см.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів — з 1 до 17 липня

Додаткова інформація: Для вступу на художні напрями необхідні сертифікат(и) Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури, Історії України та пройти творчий конкурс (композиція, рисунок, живопис).

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору