Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Львівський національний університет імені І.Я.Франка

Львівський національний університет імені І.Я.Франка

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Львів, вул. Січових стрільців, 14

Телефон/факс: (0322) 96-43-30, 72-20-68, 297-16-68

Сайт: www.franko.lviv.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Університет має підписано 51 угоду з навчальними закладами та установами більш як 20 країн світу. Співробітники та студенти Університету беруть активну участь у міжнародних конференціях, симпозіумах, конгресах, виїжджають за кордон на наукове стажування, викладацьку роботу за контрактами, навчання.

Форми навчання: - денна; - заочна; - ектернат; - дистанційна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - біологічний; - географічний; - геологічний; - економічний; - електроніки; - доуніверситетської підготовки; - журналістики; - іноземних мов; - історичний; - культури і мистецтв; - міжнародних відносин; - механіко-математичний; - прикладної математики та інформатики; - фізичний; - філологічний; - філософський; - хімічний; - юридичний.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: На підготовчому відділенні готують до вступу на спеціальності всіх факультетів та коледжів Львівського національного університету імені Івана Франка. На навчання приймають громадян, які мають середню освіту. Навчання на підготовчому відділенні – за кошти фізичних чи юридичних осіб. Від оплати за навчання звільнені діти-сироти, діти, які залишилися без піклування батьків, інваліди І та ІІ груп. Навчання триває 8 місяців. Є підготовчі курси із вивчення окремих предметів за вибором. Термін навчання – 4 місяці (лютий – травень). Заняття відбуваються 1 раз на тиждень із кожної дисципліни (по 3 академічні години). На курси приймають учнів випускних класів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, а також громадян, які мають загальну середню освіту. Навчаючись на курсах, вони можуть підвищити рівень знань зі шкільних дисциплін, підготуватися до вступних випробувань та навчання у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: До особистої заяви про прийом до Університету на перший курс вступники додають: - медичну довідку за формою 086-У з повним календарем щеплень; - 6 фотокарток розміром 3?4 см; - сертифікати (сертифікат) Українського центру оцінювання якості освіти.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів на перший курс денної, заочної форм навчання та екстернат на факультети Університету на навчання за освітньо-професійною програмою підготовки бакалавр незалежно від джерел фінансування та форм здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра проводиться з 20 червня до 15 липня включно.

Додаткова інформація: Для вступу на біологічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - біологія, хімія; - українська мова та література. Для вступу на географічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - географія, - українська мова та література. Для вступу на геологічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - географія або математика, - українська мова та література. Для вступу на економічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - математика, - українська мова та література. На напрям міжнародна економіка економічного факультету додатково здається вступне випробування з іноземної мови. Для вступу на факультет електроніки, фізичний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - фізика або математика, - українська мова та література. Для вступу на факультет журналістики, факультет культури і мистецтв, філологічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: – українська мова та література, - історія України. Для вступу на факультет іноземних мов необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і вступне випробування з іноземної мови. Для вступу на історичний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - історія України або математика, - українська мова та література. Для вступу на механіко-математичний факультет, факультет прикладної математики та інформатики необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - математика, - українська мова та література. Для вступу на факультет міжнародних відносин необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - математика, - українська мова та література, - вступне випробування з іноземної мови. Для вступу на напрям філософія філософського факультету необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - фізика або історія України, - українська мова та література. Для вступу на напрям психологія філософського факультету необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - біологія, - математика, - українська мова та література. Для вступу на напрями культурологія, політологія філософського факультету необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - історія України, - українська мова та література. Для вступу на хімічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - хімія, - українська мова та література. Для вступу на юридичний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - основи правознавства, - історія України, - українська мова та література.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору