Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Національний університет "Львівська політехніка"

Національний університет "Львівська політехніка"

Рівень акредитації: ІV

Форма власності: державна

Адреса: м. Львів, вул. С. Бандери, 12

Телефон/факс: (032) 272-4716, 258-2111, 258-2680, 272-4733

Сайт: www.lp.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Національний університет „Львівська політехніка“ — постійний учасник міжнародних виставок. За результатами Х ювілейної міжнародної виставки навчальних закладів „Сучасна освіта в Україні-2007“ університет нагороджений Золотою медаллю у номінації „Інтеґрація науки і освіти у вищому навчальному закладі“ та почесним званням „Лiдер сучасної освiти“.

Форми навчання: - денна; - заочна; - дистанційна; - екстернат.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - інститут архітектури; - інститут будівництва та інженерії довкілля; - інститут геодезії; - інститут гуманітарних і соціальних наук; - інститут економіки та менеджменту; - інститут енергетики та систем керування; - інститут механіки і транспорту; - інститут комп'ютерних наук та інформаційних технологій; - інститут комп'ютерних технологій, автоматики та метрології; - інститут прикладної математики та фундаментальних наук; - інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки; - інститут хімії та хімічних технологій.

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: Вступники особисто подають на ім'я Ректора заяву про вступ до університету, в якій вказують напрям підготовки, інститут, форму та джерела фінансування навчання. До заяви вступник додає: - медичну довідку за формою 086-У (оригінал або її завірену копію); - витяг з трудової книжки (для осіб із стажем практичної роботи); - шість фотокарток розміром З ? 4 см; - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (оригінали або завірені копії); - ксерокопію довідки ДПА про присвоєння ідентифікаційного номера; - ксерокопію першої сторінки паспорта; - встановлені законодавством України документи, якщо він претендує на пільги. Копії документів завіряються за оригіналом в Приймальній комісії університету або у встановленому порядку.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів на перший курс навчання за освітньо-професійною програмою бакалавра денної та заочної форм навчання проводиться з 17 червня до 15 липня. Прийом документів до екстернату проводиться з 23 червня до 22 липня.

Додаткова інформація: Для вступу до Інституту архітектури необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і творчий конкурс. Для вступу до Інституту економіки і менеджменту необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика; - вступне випробування з іноземної мови (для напрямів підготовки "Міжнародна економіка" та "Менеджмент"). Для вступу до Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика; - вступне випробування з іноземної мови (для напряму підготовки "Філологія"). Для вступу до Інституту прикладної математики та фундаментальних наук необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика; - вступне випробування з іноземної мови (для напряму підготовки "Міжнародні відносини"). Для вступу до Інституту хімії та хімічних технологій необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або хімія. Для вступу до інших інститутів необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору