Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Українська академія друкарства

Українська академія друкарства

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Львів, вул. Підголоско, 19

Телефон/факс: (032) 274-23-71, 242-23-40, 252-71-68

Сайт: www.uad.lviv.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Українська академія друкарства - єдиний в Україні автономний вищий навчальний заклад який готує фахівців для видавничої справи, поліграфії та книгорозповсюдження , інших галузей економіки України та інших держав. Випускники академії працюють у видавництвах, редакціях періодичних видань, на радіо і телебаченні, в рекламних організаціях, на підприємствах з виготовлення поліграфічних матеріалів та поліграфічного машинобудування, в організаціях мережі книгорозповсюдження.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - видавничо–поліграфічної, інформаційної технології; - економіки і організації книжкової справи; - комп'ютерної поліграфічної інженерії; - заочний; - перепідготовки і підвищення кваліфікації.

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: Вступники особисто подають заяву про вступ до УАД, у якій вказують напрям підготовки, форму та джерела фінансування навчання. До заяви вступник додає: - медичну довідку за формою 086-У (оригінал або її завірену копію); - 6 фотокарток розміром 3 х 4 см; - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти; - ксерокопію паспортних даних; - ксерокопію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера. Ксерокопії завіряються за оригіналом відповідальним секретарем приймальної комісії (його заступником) або у встановленому порядку – нотаріусом.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів на денну форму навчання за освітньо-професійними програмами підготовки бакалавра, спеціаліста, магістра здійснюється з 23 червня до 22 липня включно, на заочну форму навчання – з 30 червня до 29 липня включно.

Додаткова інформація: Для вступу на факультет видавничо–поліграфічної, інформаційної технології необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або творчий конкурс (для напряму підготовки „Образотворче мистецтво” ). Для вступу на факультет економіки і організації книжкової справи необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або історія України. Для вступу на факультет комп’ютерної поліграфічної інженерії необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору