UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Київський національний університет технологій та дизайну

Київський національний університет технологій та дизайну

Поставити питання

Рівень акредитації: ІV

Форма власності: державна

Адреса: м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2

Телефон/факс: (044) 256-2975, 280-0512

Сайт: www.knutd.com.ua

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Університет засновано наказом Вищої Ради Народного господарства від 17 квітня 1930 року як Інститут шкіряної промисловості. У 1941 році він одержує назву - Київський технологічний інститут легкої промисловості. З 1993 року - Державна акдемія легкої промисловості України. Постановою Кабінету Міністрів України на базі академії в 1999 році створено Київський державний університет технологій та дизайну. Указом Президента України № 591/2001 від 07.08.2001р. Університет отримав статус Національного. Міжгалузевою республіканською акредитаційною комісією Університет ліцензовано за четвертим - найвищим - рівнем акредитації.

Форми навчання: - денна; - вечірня; - заочна; - дистанційна; - екстернат.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - технологій легкої промисловості (ТЛП); - дизайну (Д); - економіки та бізнесу (ФЕБ); - технологічного обладнання і систем управління (ТОСУ); - хімічних технологій (ХТ); - ринкових, інформаційних та інноваційних технологій у м. Черкаси (РІІТ)

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Університет пропонує пройти підготовку до незалежного тестування за предметами: - українська мова - математика - хімія фізика - історія України - іноземна мова Підготовка проводиться через структуру Інституту довузівської та індивідуальної підготовки університету (ІДПІП). ІДПІП також постійно проводить набір на підготовчі курси для вступу на прискорену форму навчання (бакалавр — 2 роки — денна, 3 роки — заочна): -- за контрактом на спеціальності: - Економіка підприємства - Менеджмент - Маркетинг - Облік і аудит - Фінанси і кредит - Швейні вироби - Обладнання легкої промисловості -- за держзамовленням на другий курс (за умови здачі академрізниці) спец. «Обладнання легкої промисловості». На курси приймаються молодші спеціалісти вищевказаних або споріднених спеціальностей. Зарахування — за результатами вступного випробування з математики (без зовнішнього тестування). Випускники, що пройшли підготовку в ІДПІП, мають знижку в оплаті за навчання в університеті протягом всього терміну навчання.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: До заяви вступник додає (оригінали або їх засвідчені копії): - документ державного зразка про повну загальну середню освіту (документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень) і додаток до нього, за особистим вибором оригінали або завірені копії; - медичну довідку за формою 086-У; - 6 фотокарток розміром 3?4 см. - сертифікати УЦОЯО (оригінали або завірені копії) з загальноосвітніх предметів, що відповідають переліку вступних випробувань. Усі копії документів засвідчуються приймальною комісією університету при наявності оригіналу, або в установленому порядку. Паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці), оригінал документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, оригінал сертифіката (сертифікатів) та оригінал медичної довідки за формою 086-У (при поданні їх копій) вступник пред'являє особисто.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Початок прийому заяв та документів на денну форму навчання та навчання без відриву від виробництва 2 липня 2012 року. Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які мають проходити творчий конкурс, що проводить вищий навчальний заклад на денній формі навчання 17 липня 2012 року; навчання без відриву від виробництва - 25 липня 2012 року. Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які мають складати вступні випробування, що проводить вищий навчальний заклад на денну форму навчання 20 липня 2012 року; навчання без відриву від виробництва - 25 липня 2012 року. Закінчення прийому заяв та документів від осіб, які не складають вступних випробувань і не проходять творчі конкурси на денну форму навчання 31 липня 2012 року; навчання без відриву від виробництва - 2 серпня 2012 року.

Додаткова інформація: У КНУТД навчається близько 15000 студентів. На 48 кафедрах університету та в 14 філіях кафедр на виробництві працює близько 1000 викладачів, з них 28 академіків і членів кореспондентів галузевих академій наук, 125 професорів, докторів наук, 385 доцентів, кандидатів наук, 8 заслужених діячів науки і техніки України, 12 заслужених працівників народної освіти України. До викладання в університеті широко залучаються провідні вчені наукових установ, а також керівники промислових підприємств та комерційних фірм. Для вступу на напрями «Хімічна технологія» та «Фармація» необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - хімія або математика (за вибором). Для вступу на напрям «Дизайн» необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і творче випробування (рисунок, живопис, спец. композиція). На всі інші напрями необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика. Структура університету: Інститути: - довузівської, прискореної, індивідуальної підготовки - заочної та дистанційної освіти; - післядипломної освіти. Відокремленими структурними підрозділами Київського національного університету технологій та дизайну є Коледж КНУТД та Львівський коледж легкої промисловості КНУТД, які здійснюють підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» в сфері побутового обслуговування населення. Напрями підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр»: - Дизайн (художнє моделювання костюма, графічний, текстильний, інтер’єру та меблів, теорія та історія дизайну, фотовідеодизайн); - Дизайн (стилю); - Технологія та дизайн текстильних матеріалів (технологія та дизайн тканин і трикотажу); - Технологія виробів легкої промисловості (швейні вироби); - Технологія виробів легкої промисловості (взуття, шкіргалантерейні та лимарні вироби); - Комп’ютерні науки (інформаційні технології проектування); - Професійна освіта (технологія текстильної та легкої промисловості); - Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології; - Інженерна механіка (обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування); - Електромеханіка (електропобутова техніка); - Електронні пристрої та системи; - Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології; - Професійна освіта (метрологія, стандартизація та сертифікація в машинобудуванні); - Хімічна технологія (технічна електрохімія; хімічна технологія та обладнання опоряджувального виробництва; технологія переробки пластмас і еластомерів; технологія хімічних волокон; технологія обробки шкіри та хутра, експертиза шкіряно-хутряної сировини); - Фармація; - Економічна кібернетика; - Економіка підприємства; - Маркетинг; - Фінанси і кредит; - Облік і аудит; - Менеджмент; - Побутове обслуговування; - Комп’ютерна інженерія.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.


Часто шукають

↑ Вгору