Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І.Франка

Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І.Франка

Рівень акредитації: III-IV

Форма власності: державна

Адреса: Львівська область, м. Дрогобич, вул. І. Франка, 24

Телефон/факс: (0344) 41-04-74, 10-474

Сайт: www.drohobych.net/ddpu/

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Університет готує учителів із понад 50 спеціальностей і спеціалізацій. За роки існування закладу випущено майже 40 тисяч фахівців.

Форми навчання: - денна; - заочна; - екстернат.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - менеджменту та маркетингу; - філологічний; - історичний; - педагогічний; - музично-педагогічний; - романо-германської філології; - інженерно-педагогічний; - фізичного виховання; - біологічний; - соціально-гуманітарний; - довузівської підготовки; - післядипломної освіти; - інститут фізики, математики та інформатики.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Відбір слухачів на навчання здійснюється приймальною комісією університету за результатами співбесіди з профілюючих предметів. Основні напрямки підготовки: фізика, математика, інформаційні системи, історія, українська мова і література, російська мова і література, загальнотехнічні дисципліни і праця, біологія, психологія, німецька філологія (англійська мова і література, французька мова і література, німецька мова і література).

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: Вступники подають особисто заяву про вступ до Університету, у якій вказують напрям підготовки (спеціальність) і форму навчання. До заяви вступник додає: - медичну довідку за формою 086-У (оригінал або її завірену копію); - 6 фотокарток розміром 3 х 4 см; - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (оригінали або завірені копії). Усі ксерокопії документів завіряються за оригіналом вищим навчальним закладом, до якого вони подаються, або в установленому порядку.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів на навчання за освітньо-професійними програмами бакалавр, спеціаліст, магістр денної, заочної форм навчання та екстернату проводиться з 26 червня по 22 липня включно.

Додаткова інформація: Для вступу на напрям "Педагогічна освіта" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або біологія. Для вступу на напрями "Інформатика та обчислювальна техніка", "Системні науки та кібернетика", "Менеджмент і адміністрування", "Економіка і підприємництво" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика. Для вступу на напрям "Соціально-політичні науки" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія. Для вступу на напрям "Фізико-математичні науки" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або фізика. Для вступу на напрям "Природничі науки" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - хімія або біологія. Для вступу на напрям "Гуманітарні науки" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історія України. Для вступу на напрями "Фізичне виховання, спорт і здоров’я людини", "Музичне мистецтво" необхідний сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме
↑ Вгору