Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Львівська комерційна академія

Львівська комерційна академія

Рівень акредитації: ІV

Форма власності: колективна

Адреса: м. Львів, вул. Туган-Барановського, 10

Телефон/факс: (032) 275-68-66, 275-65-50

Сайт: www.lac.lviv.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Львівська комерційна академія має 5 навчальних корпусів; бібліотеку з книжковим фондом понад 400000 книг; 3 гуртожитки на 1700 місць; 26 комп’ютерних класів, які обладнані найсучаснішою комп'ютерною технікою. Студенти мають можливість проявити свої здібності у колективах художньої самодіяльності, різноманітних спортивних секціях, а також відпочивати в оздоровчому таборі "Латориця" на 220 місць, що знаходиться в Закарпатській області.

Форми навчання: - денна; - заочна; - вечірня; - післядипломне навчання.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - економіки та фінансів; - післядипломної освіти; - менеджменту; - міжнародних економічних відносин; - товарознавчо-комерційний; - юридичний; - заочної освіти.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Слухачі підготовчих курсів відділення довузівської підготовки можуть бути зараховані за результатами випускних тестових випробувань на місця, виділені для цієї категорії вступників.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: До заяви додається: - медична довідка за формою 086-У (оригінал або завірена копія), - 6 фотокарток розміром 3х4 см, - сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти (оригінал або завірена копія), - копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду, - документи, які дають право на пільги (оригінал або завірена копія), - паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта), - військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці).

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів на денну та заочну форми навчання проводиться з 23 червня до 22 липня включно.

Додаткова інформація: Студенти проходять військову підготовку в НУ “Львівська Політехніка”. Для вступу необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору