Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Львівський інститут менеджменту

Львівський інститут менеджменту

Рівень акредитації: III

Форма власності: колективна

Адреса: м. Львів, вул. Ліська, 16

Телефон/факс: (032) 241-9150, 241-9147, (067) 801-1676

Сайт: www.lim.lviv.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Навчальний процес в Інституті забезпечують досвідчені фахівці, частина з яких - іноземні професори. Під час навчання використовуються інтерактивні методи викладання, передові технології, відбувається обмін досвідом. Сучасне комп'ютерне обладнання дає можливість доступу до світових інформаційних джерел.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - економіка і підприємництво; - менеджмент; - управління персоналом та економіка праці.

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: документ державного зразка про повну загальну середню освіту (документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень) і додаток до нього, за особистим вибором оригінали або завірені копії; медичну довідку за формою 086-У (оригінал або її завірену копію); 6 фотокарток розміром 3 х 4 см; Вступникам, що закінчили навчання до 2007 року для здачі іспиту у Інституті - телефон для довідок: (032) 241-91-50, іншим - цьогорічний або минулорічний сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти (оригінали або завірені копії) з загальноосвітніх предметів, що відповідають переліку вступних випробувань, для участі у конкурсі щодо вступу на обраний вступником напрям підготовки (спеціальність); копію трудової книжки (для осіб, які мають трудовий стаж); копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера; копію паспорта; копію військового паспорта (приписного свідоцтва для військовозобов’язаних).

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Термін подачі документів для вступу: Початок прийому документів (з… по) для вступників на бакалаврат: - з 15 липня 2010 року по 22 липня 2010 року (денна форма навчання); - з 10 серпня 2010 року по 31 серпня 2010 року (заочна). Початок конкурсних чи вступних випробувань: - з 23 липня 2010 року (денна форма навчання) - з 1 вересня 2010 року (заочна). Початок прийому документів для вступників на освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста, магістра проводиться в такі строки: - з 15 липня 2010 року по 12 серпня 2010 року (денна форма навчання); - з 15 липня 2010 року по 12 серпня 2010 року (заочна). Початок конкурсних чи вступних випробувань: - з 16 серпня 2010 року для денної та заочної форми навчання

Додаткова інформація: Для вступу необхідно пройти проведене Інститутом вступне випробування (іспит) або подати сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: українська мова і література математика/історія України географія/іноземна мова (англійська)

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору