Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Енергодарський інститут державного та муніципального управління імені Р. Г. Хеноха

Енергодарський інститут державного та муніципального управління імені Р. Г. Хеноха

Рівень акредитації: IV

Адреса: Запорізька обл., м. Енергодар, вул. Комсомольська, 3

Сайт: eidmu.zp.ua

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Енергодарський інститут державного та муніципального управління ім. Р. Г. Хеноха "Класичного приватного університету", ЕІДМУ "КПУ" здійснює навчальну діяльність відповідно до Закону України "Про освіту", свого Статуту на підставі ліцензії МОН України про право надання освітніх послуг пов’язаних з одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог до бакалавра і спеціаліста.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр, спеціаліст

Перелік факультетів: бакалавр: - соціологія; - менеджмент; - програмна інженерія; - облік і аудит; - економіка підприємства; - правознавство спеціаліст: - соціальна робота; - економіка підприємства; - облік і аудит; - менеджмент організацій і адміністрування; - програмне забезпечення систем

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заява на ім`я директора; - паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта) (ксерокопія 1-2, 11 сторінки); - атестат (документ державного зразка про повну загальну середню освіту) і додаток до нього (оригінал або завірену ксерокопію); - сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти (оригінал або завірену копію); - довідка про присвоєння ідентифікаційного коду (ксерокопія); - шість фотокарток розміром 3х4 см; - юнакам, військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці) (ксерокопія); - медична довідка за формою 086-у; - довідка про щеплення (ксерокопія) (для вступників денного відділення)

Додаткова інформація: До послуг студентів: - комфортабельний навчальний корпус; - комп’ютерні кабінети, які об’єднані сучасною обчислювальною технікою; - комп’ютери інституту об’єднані в єдину мережу та мають вільний безкоштовний доступ до Інтернету; - бібліотека; - читальний зал; - спеціалізовані лабораторії; - кафе.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору