Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Миколаївський національний аграрний університет

  Миколаївський національний аграрний університет

  Поставити питання

  Рівень акредитації: IV

  Форма власності: державна

  Адреса: м. Миколаїв, вул. Паризької Комуни, 9

  Телефон/факс: (0512) 34-60-62, 34-10-82, 58-05-91

  Сайт: www.mnau.edu.ua

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

  Опис: За роки існування, з філії інституту, навчальний заклад перетворився на регіональний науково-навчально-виробничий комплекс, до складу якого увійшли 3 коледжі аграрного профілю, як структурні підрозділи університету, наукові установи та виробничі підприємства, навчально-дослідне господарство університету "Сонячне" з розгалуженим тваринництвом та рослинництвом, яке має 6,8 тис. га орної землі в тому числі 800 га зрошення.

  Форми навчання: - денна; - заочна; - дистанційна

  Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр

  Перелік факультетів: - обліково-фінансовий факультет; - факультет менеджменту; - інженерно-енергетичний факультет; - факультет агротехнологій; - факультет технології виробництва та переробки продукції тваринництва; - факультет культури і виховання; - факультет перепідготовки та підвищення кваліфікації; - факультет довузівської підготовки

  Інформація для абітурієнтів

  Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Організовані і плідно працюють підготовчі курси до вступу в університет за денною та заочною формами навчання. Щорічно проходять довузівську підготовку понад 900 випускників загальноосвітніх навчальних закладів, з яких 80 % - випускники сільських середніх загальноосвітніх шкіл. Сьогодні працюють профільні класи і філії підготовчих 6-ти, 4-и і одномісячних курсів за денною та заочною формою навчання на базі повних загальноосвітніх шкіл у всіх містах та районах області.

  Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: До заяви вступник додає: - медичну довідку за формою 086-У (оригінал або її завірену копію); - 6 фотокарток розміром 3 х 4 см; - виписку з трудової книжки (для осіб, які мають стаж роботи); - ідентифікаційний код (копія довідки); - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (оригінал або завірену копію).

  Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: терміни подачі заяв 01.07.2014 - 31.07.2014

  Додаткова інформація: Облік і аудит Фінанси і кредит 1. Українська мова та література 2. Математика 3. Історія України або Географія Менеджмент організацій і адміністрування Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності: 1. Українська мова та література 2. Математика 3. Географія або Іноземна мова Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі Транспортні технології (автомобільний транспорт): 1. Українська мова та література 2. Математика 3. Фізика або Іноземна мова Професійна освіта. (Технологія виробництва і переробка продуктів сільського господарства): 1. Українська мова та література 2. Математика 3. Фізика або Хімія Агрономія 1. Українська мова та література 2. Біологія 3. Хімія або Математика Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва 1. Українська мова та література 2. Біологія 3. Математика або Фізика Біотехнологія 1. Українська мова та література 2. Хімія 3. Біологія або Математика

  Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

  ↑ Вгору