Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Миколаївський національний університет ім. В. О. Сухомлинського

Миколаївський національний університет ім. В. О. Сухомлинського

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 24

Телефон/факс: (0512) 35-35-36, 35-03-52

Сайт: www.mdu.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Сьогодні у складі університету функціонують 3 інститути (педагогічної освіти, фізичної культури та спорту, історії та права), 4 факультети (фізико-математичний, філології та журналістики, іноземної філології, психології), підготовче відділення, відділ післядипломної освіти, юридичний коледж. У комплексі з університетом працюють ліцей „Педагог”, навчальні центри в районах області, Перша Українська гімназія м. Миколаєва. Навчально-виховний процес здійснюють 46 кафедр. Серед професорсько-викладацького складу близько 60 докторів наук, професорів, понад 200 кандидатів наук, доцентів, 1 член-кореспондент АПН України, 13 заслужених діячів науки і техніки та заслужених працівників освіти України. Причому 25% докторів наук і 80% кандидатів наук - випускники Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського. Сьогодні в університеті навчається понад 9 тисяч студентів за 9 напрямами та 24 спеціальностями.

Форми навчання: - денна; - заочна

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр

Перелік факультетів: - іноземної філології; - психології; - філології та журналістики; - фізико-математичний; - Інститут історії та права; - Інститут педагогічної освіти; - Інститут фізичної культури та спорту; - економіки (кафедри фінанси, міжнародна економіка, бух. облік, менеджмент ЗЕД)

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Підготовчі курси працюють за програмою денної та заочної форм навчання. Термін навчання на підготовчих курсах: сім та три місяці. Вартість навчання: - 1000 грн – семимісячні, вечірні; - 850 грн – семимісячні, заочні; - 780 грн – трьохмісячні, вечірні; - 550 грн – трьохмісячні, заочні.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заява про вступ до МНУ імені В. О. Сухомлинського (абітурієнт подає особисто); - сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти (оригінал, копія); - медична довідка за формою 086-У; - шість фотокарток розміром 3х4 см; - паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорту); - довідка про ідентифікаційний номер; - військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці); - документи, що надають право на пільги.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Термін прийому документів: - на денну форму навчання - з 20 червня по 22 липня; - на заочну форму навчання - з 20 липня по 20 серпня.

Додаткова інформація: Для вступу на факультет іноземної філології, факультет філології та журналістики необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і вступне випробування з іноземної мови. Для вступу до Інституту історії та права необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історія або основи правознавства. Для вступу до Інституту педагогічної освіти необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика, біологія, історія, вступне випробування з іноземної мови або творчий конкурс. Для вступу на факультет психології необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія або історія. Для вступу на фізико-математичний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика. Для вступу до Інституту культури та спорту необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія; - вступне випробування з фізичної підготовки. Для вступу необхідні сертифікати з таких предметів: - українська мова; - іноземна мова або географія; - математика.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору