UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Одеська національна академія харчових технологій

Одеська національна академія харчових технологій

Поставити питання

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Одеса, вул. Канатна, 112

Телефон/факс: (048) 725-3284, 712-4140, 712-4088

Сайт: www.onaft.edu.ua

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Одеська національна академія харчових технологій (ОНАХТ) є визнаним в Україні і за кордоном сучасним інноваційним науково-навчальним центром підготовки висококваліфікованих кадрів для підприємств харчової та переробної промисловості галузей АПК і наукових досліджень з розробки функціональних продуктів харчування зі 110-річним досвідом успішної діяльності. За роки існування академія, як вищий навчальний заклад, підготувала понад 90 тисяч фахівців, серед яких понад 5 тисяч випускників - громадяни з 75 країн світу. Випускники ОНАХТ - відомі науковці, інженери, керівники різних рівнів, які досягли успіху не тільки за допомогою ґрунтовних фахових знань, а й завдяки гармонійному поєднанню в освітньому процесі тих дисциплін, що розширюють світогляд молодої людини, навчають логічно й нестандартно мислити, сприяють формуванню особистості. Стратегічна мета академії спрямована на підготовку інженерних і наукових кадрів усіх освітніх рівнів, зміцнення науково-педагогічного потенціалу, широке використання новітніх технологій у навчальному процесі, гуманізацію освіти та виховання молоді, інформатизацію науково-освітніх програм, розвиток наукової та міжнародної діяльності, зростання матеріально-технічної бази академії.

Форми навчання: - денна; - заочна

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр

Перелік факультетів: Технологічний інститут харчової промисловості: - факультет технології зерна, хлібопродуктів, кондитерських виробництв, комбікормів і біопалива; - факультет технології і безпеки м'ясних і молочних продуктів та екологічного менеджменту; - факультет технології вина, консервованих продуктів і товарознавства; - факультет інноваційних технологій харчування, ресторанно-готельного та туристичного бізнесу Інститут механіки, автоматизації та комп'ютерних систем: - факультет автоматизації, електромеханіки, комп'ютерних систем і управління; - факультет технологічного обладнання, упаковки та технічного дизайну Інститут прикладної економіки та менеджменту: - факультет менеджменту, маркетингу та логістики; - факультет економіки, бізнесу і контролю Інститут холоду, кріотехнологій і екоенергетика: - факультет екоенергетики та нафтогазового справи; - факультет інформаційних технологій та кібербезпеки; - факультети низькотемпературної техніки і технології Інститут післядипломної освіти та підвищення кваліфікації загалом 11 факультетів, 51 кафедра, з них 31 - випускова

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Навчально-науковий центр довузівської підготовки готує абітурієнтів до вступу в академію, до його складу входять: 1. Курси підготовки до зовнішнього тестування (для учнів 11-х класів): 2. Курси підготовки до зовнішнього тестування з дворічною програмою навчання - для учнів 10-х класів. З 2008 навчального року в систему довузівської підготовки включені курси для підготовки до зовнішнього тестування з математики, української мови та літератури.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: До заяви на вступ до академії абітурієнт додає: - Сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти; - Документ державного зразка про повну загальну середню освіту - оригінал або його завірену ксерокопію (за особистим вибором); - Медичну довідку за формою 086-О (оригінал або її завірену ксерокопію); - Шість фотокарток (знімки без головного убору розміром 3x4 см); - Виписку з трудової книжки (для осіб, які мають стаж роботи), завірену адміністрацією; - 2 екземпляри ксерокопії паспорта (1, 2, 11 стор) або свідоцтва про народження та довідки з паспортного відділу з фотографією (для осіб, які не мають паспорта за віком); - 2 екземпляри ксерокопії ідентифікаційного номера.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом заяв на денну форму навчання (держбюджетні місця і за контрактом) починається 15 липня і закінчується 31 липня. Прийом заяв на заочну форму навчання (держбюджетні місця і за контрактом) починається 15 липня і закінчується 13 серпня. Конкурс сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти на денну форму навчання - з 1 серпня, на заочну форму навчання - з 14 серпня. Увага! Терміни можуть коригуватися.

Додаткова інформація: Для вступу необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: української мови та літератури, математики та ще одному з далі перерахованих предметів: чи хімії або фізики чи історії України або біології або географії або іноземної мови. Мінімальний бал у сертифікаті по кожному з конкурсних предметів - 124. Сертифікати з кількістю балів нижче 124 до участі в конкурсі не допускаються. Вступник подає оригінал документа або його завірену ксерокопію за особистим бажанням.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.


Часто шукають

↑ Вгору