Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка

Сумський державний педагогічний університет ім. А. С. Макаренка

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Форма власності: державна

Додаткова інформація: Університет підтримує навчальні та наукові зв'язки з іншими закладами, освітніми організаціями Росії, Великої Британії, Німеччини, Франції. За сприяння Британської ради на базі факультету іноземних мов підготовку студентів ведуть викладачі з Англії, Франції, Німеччини, США. Студенти-переможці конкурсів стажуються та навчаються за кордоном. Матеріальна база університету включає 14 корпусів і споруд, в яких розташовані 5 навчально-лабораторних корпусів, бібліотека, 3 гуртожитки, стадіон, басейн, ботанічний сад та навчальна база в урочищі Вакалівщина. В університеті створено також низку музеїв: зоологічний, анатомічний, музей історії університету тощо.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - природничо-географічний; - фізико-математичний; - історичний; - мистецтв; - філологічний; - іноземних мов; - педагогіки та практичної психології.

Рівень акредитації: IV

Адреса: м. Суми, вул. Роменська, 87

Телефон/факс: (0542) 22-14-45, 68-59-15, 68-59-02

Сайт: www.sspu.sumy.ua

Написати листа учбовому закладу

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: Вступники подають до приймальної комісії: - сертифікати УкрЦОЯО, - медичну довідку за формою 086-У, - 6 фотокарток розміром 3х4 см, - копія паспорта (1, 2, 11 сторінки), - копія ідентифікаційного коду ДПІ.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів на денну форму навчання проводиться з 23 червня по 22 липня, на заочну – з 28 червня по 27 липня.

Додаткова інформація: Для вступу на факультет педагогіки та практичної психології необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історія України або біологія. Для вступу на факультет іноземних мов необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і вступне випробування з іноземної мови. Для вступу на філологічний факультет необхідний сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури. Для вступу на історичний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історія України. Для вступу на природничо-географічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія, або географія, або хімія. Для вступу на фізико-математичний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика. Для вступу на факультет мистецтв необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і творчий конкурс.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору