Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Українська академія банківської справи

Українська академія банківської справи

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Суми, вул. Петропавлівська, 57

Телефон/факс: (0542) 61-99-35, 21-29-24

Сайт: www.uabs.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: В академії створено відмінні умови для навчання: від сучасного дизайну та умеблювання навчальних аудиторій до обладнання їх комп'ютерною технікою та програмним забезпеченням на європейському рівні. В Українській академії банківської справи існує сучасна розвинена телекомунікаційна інфраструктура, яка забезпечує навчальний процес та внутрішньогосподарську діяльність. У навчальному процесі задіяні 600 одиниць комп'ютерної техніки. Обладнано спеціалізовані комп'ютерні класи та Internet-клас у приміщенні бібліотеки. В академії є власний видавничій центр і копіювально-розмножувальне бюро - діє замкнутий цикл виготовлення книжково-брошурної продукції, до якого входить видавнича підготовка текстів та виконання поліграфічних робіт. Друкарська продукція забезпечує навчальний, науково-дослідний та виховний процеси.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - банківських технологій; - обліково-фінансовий; - юридичний.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Профілі навчання: - економічний; - міжнародна економіка; - юридичний. На підготовчі курси (довгострокові та короткострокові) академії зараховуються громадяни України, які мають повну загальну середню, середню спеціальну освіту, та учні випускних класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заява; - медична довідка за формою 086-У; - 6 фотокарток розміром 3 х 4 см; - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти; - копія трудової книжки (для вступників, які мають стаж роботи); - копія паспорта (або свідоцтва про народження за відсутності паспорта); - копія ідентифікаційного коду; - копія військового квитка (або посвідчення про приписку); - 12 конвертів з марками по Україні.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: На денну та заочну форми навчання прийом документів здійснюється з 23 червня до 22 липня 2008 року в ауд.123 навч. корпусу №2.

Додаткова інформація: Для вступу на напрям "Фінанси і кредит", "Облік і аудит" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика, або географія, або основи економіки. Для вступу на напрями "Міжнародна економіка", "Економічна кібернетика" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика. Для вступу на напрям "Правознавство" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - основи правознавства.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору