UARU
Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Національний аерокосмічний університет ім.М. Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

Національний аерокосмічний університет ім.М. Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут"

Поставити питання

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Харків, вул. Чкалова, 17

Телефон/факс: (057) 315-1056, 707-4000, 707-4313

Сайт: www.khai.edu.ua

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Зараз університет займає окрему територію міста в лісопарковій зоні площею близько 25 га, на якій розташовано 8 учбових корпусів, 2 научних інститути, наукові лабораторії, бібліотека з фондом 920000 томів, студентське містечко, спорткомплекс, профілакторій, їдальні. Університет є співвиконавцем Міжнародної космічної програми “Альфа”, а також наукових проектів з фірмами США, Японії, Німеччини, Мексики, Нідерландів, Китаю.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: Літакобудування: - літаки і вертольоти; - технологія літако- і вертольотобудування; - інформаційні технології проектування; - екологія та охорона навколишнього середовища; - якість, стандартизація та сертифікація; - динаміка і міцність машин; - експертиза товарів та послуг. Авіаційних двигунів: - авіаційні двигуни і енергетичні установки; - технологія будування авіаційних двигунів; - теплофізика; - газотурбінні установки і компресорні станції; - робототехнічні системи та комплекси. Систем управління літальних апаратів: - системами керування літальними апаратами і комплексами; - системи управління і автоматики; - інформаційні управляючі системи та технології; - інформаційно-вимірювальні системи; - метрологія та вимірювальна техніка; - прикладна математика; - комп'ютерно-інтегровані технологічні процеси і виробництва; - соціальна інформатика. Ракетно-космічної техніки: - ракетні та космічні комплекси; - двигуни ракетно-космічних літальних апаратів; - двигуни і енергетичні установки літальних апаратів; - конструювання та виробництво виробів із композиційних матеріалів; - інформаційні технології проектування; - двигуни внутрішнього згоряння; - машини і технології пакування; - системний аналіз і управління; - нетрадиційні джерела енергії; - енергетичний менеджмент. Радіотехнічних систем літальних апаратів: - виробництво електронних засобів; - біотехнічні та медичні апарати та системи; - електронна побутова апаратура; - апаратура радіозв'язку, радіомовлення і телебачення; - радіоелектронні пристрої, системи та комплекси; - геоінформаційні системи і технології; - технологія та засоби телекомунікацій; - комп'ютерні системи та мережі; - спеціалізовані комп'ютерні системи; - системне програмування; - інформаційні мережі зв'язку. Економіки та менеджменту: - економіка підприємства; - менеджмент організацій; - програмне забезпечення автоматизованих систем; - фінанси; - комерційна діяльність; - маркетинг; - управління проектами. Гуманітарний: - психологія; - прикладна лінгвістика; - документознавство та інформаційна діяльність.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: На факультеті діють: - "Аерокосмічний ліцей" - "Фізико-математична школа ХАЇ" - "Курси підвищення кваліфікації і перепідготовки

Додаткова інформація: Відмінна особливість ХАІ – тісні зв'язки з виробництвом. У університеті викладають генеральні конструктори і керівники найбільших авіаційно-космічних підприємств: Я.Е. Айзенберг, П.В. Балабуєв, В.А. Богуслаєв, И.В. Драновський, С.Н. Конюхів, Ф.М. Муравченко, А.К. Мяліца.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.


Часто шукають

↑ Вгору