Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Подільський державний аграрно-технічний університет

  Подільський державний аграрно-технічний університет

  Поставити питання

  Рівень акредитації: IV

  Форма власності: державна

  Адреса: Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Шевченка, 13

  Телефон/факс: (03849) 2-52-18

  Сайт: www.pdatu.edu.ua

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

  Форми навчання: - денна; - заочна.

  Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

  Перелік факультетів: - біотехнологічний; - ветеринарної медицини; - інститут агротехнологій; - інститут бізнесу і фінансів; - інститут механізації та електрифікації сільського господарства.

  Інформація для абітурієнтів

  Додаткова інформація: Для вступу на біотехнологічний факультет та факультет ветеринарної медицини необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія, хімія. Для вступу до інституту агротехнологій необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика, хімія, біологія або географія. Для вступу до інституту бізнесу та фінансів необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика. Для вступу до інституту механізації та електрифікації сільського господарства необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або фізика.

  Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

  Часто шукають

  ↑ Вгору