Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України ("Бережанський агротехнічний інститут")

Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України ("Бережанський агротехнічний інститут")

Рівень акредитації: III

Форма власності: державна

Адреса: м. Тернопіль, вул. Академічна, 20

Телефон/факс: (03548) 2-18-15, 2-11-59

Сайт: www.bati.ber.te.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст.

Перелік факультетів: - економіки підприємства; - енергетика сільскогосподарського виробництва; - механізація сільского господарства.

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: До заяви додаються такі документи: 1) сертифікат Центру незалежного тестування (для вступників на основі повної загальної середньої освіти); 2) медичну довідку за формою 0,86-У; 3) 6 фотокарток розміром 3 х 4 см; 4) копія паспорта (1,2 стор. та прописка) або свідоцтва про народження; 5) копія ідентифікаційного коду; 6) паспорт, військовий квиток (приписне свідоцтво) та документи, що дають право на пільги (цільове направлення, посвідчення громадянина, що потерпів внаслідок Чорнобильської катастрофи та інші) вступник подає особисто, в терміни, визначені для подачі документів.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Терміни прийому заяв: за держзамовленням - бакалавр - з 2 червня до 22 липня; - спеціаліст - з 12 червня до 21 червня; за умов договору: - бакалавр - з 2 червня до 22 серпня; - спеціаліст - з 12 червня до 21червня.

Додаткова інформація: Особи, які вступають до інституту на програми підготовки фахівців ОКР "Бакалавр" будуть зараховуватися на основі конкурсу сертифікатів Центру незалежного тестування з дисциплін, за напрямами підготовки: 1) "Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва" і "Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі": - українська мова і література; - математика. 2) "Облік і аудит", "Економіка підприємства": - українська мова і література; - математика. 3) "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування": - українська мова і література; - хімія. 4) "Лісове і садово-паркове господарство": - українська мова і література; - біологія.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору