Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Херсонський державний університет

Херсонський державний університет

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Херсон, вул. 40-років Жовтня, 27

Телефон/факс: (0552) 49-43-75, 49-21-14, 22-62-63

Сайт: www.kspu.edu

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Херсонський державний університет - найбільший вуз міста Херсона, IV рівня акредитації. Наш учбовий заклад - найстарший на півдні України. В наступному році вуз відсвяткує 90-річчя. Ми готуємо висококласних спеціалістів по 34 спеціальностям, професіоналів своєї справи. Це вчителі по всім предметам, що вивчаються в школі, вихователі дитячих закладів, інженери-педагоги, юристи, економісти, екологи, психологи, соціальні працівники, журналісти, перекладачі та ін. Така задача під силу нашому дружньому професорсько-викладацькому колективу з 56 професорів, докторів наук, 228 доцентів, кандидатів наук, 105 старших викладачів, асистентів. Сорок п'ять випускаючих кафедр здійснюють підготовку студентів, керують їхньою науковою діяльністю. На всіх формах навчання: денній, заочній, екстернатній - налічується близько 8 тисяч студентів, майже 1400 з них щорічно випускаються дипломованими спеціалістами: бакалаврами, спеціалістами й магістрами. 70% наших студентів денної форми навчання вчаться за кошти державного бюджету. Всі вони забезпечуються роботою після закінчення вузу.

Форми навчання: - денна, - заочна, - екстернат.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр, - спеціаліст, - магістр.

Перелік факультетів: - Інститут іноземної філології; - Інститут природознавства; - Інститут психології, історії та соціології; - Інститут філології та журналістики; - Факультет фізичного виховання та спорту; - Факультет дошкільної та початкової освіти; - Економіко-юридичний факультет; - Факультет фізики, математики та інформатики; - Факультет культури і мистецтв; - Інженерно-технологічний факультет.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: На базі Центру довузівської підготовки працюють експрес-курси для підготовки до зовнішнього незалежного тестування для вступу у будь-який вищий навчальний заклад України. Термін навчання - 2 місяці. Телефони: (0552) 32-16-34, 32-67-34

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: До заяви вступники додають: - ксерокопію паспорту (1-2 стор, та місце реєстрації); - ксерокопію ідентифікаційного коду; - медичну довідку за формою 086-У з відміткою про щеплення; - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів на всі форми навчання - з 1 по 22 липня 2008 р.; з 1 по 27 серпня 2008 р.

Додаткова інформація: Для вступу до Інституту іноземної філології, Інституту філології та журналістики необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - зарубіжна дітература; - вступне випробування з іноземної мови. Для вступу до Інституту природознавства необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія, хімія або географія. Для вступу до Інституту психології, історії та соціології необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - всесвітня історія, історія України, основи правознавства або біологія. Для вступу на факультет фізичного виховання та спорту необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія; - вступне випробування з фізичної підготовки. Для вступу на факультет дошкільної та початкової освіти необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або біологія. Для вступу на економіко-юридичний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика, основи правознавства, основи економіки або історія України. Для вступу на факультет фізики, математики та інформатики, інженерно-технологічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або фізика. Для вступу на факультет культури та мистецтв необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія, або історія України, або всесвітня історія, або творчий конкурс (для напрямів підготовки "Хореографія", "Музичне мистецтво", "Образотворче мистецтво").

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору