Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Херсонський національний технічний університет

  Херсонський національний технічний університет

  Поставити питання

  Рівень акредитації: IV

  Форма власності: державна

  Адреса: м. Херсон, Бериславське шосе, 24

  Телефон/факс: (0552) 32-69-09, 32-69-10,

  Сайт: www.kstu.edu.ua

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

  Опис: Загальна кількість співробітників в 2005 р. становить 1373 особи, в т.ч. науково-педагогічних кадрів базового університету 395 осіб, серед них вчені ступені і звання мають 58% викладачів, в тому числі доктори наук, професори 11%. В базовому університеті функціонує 39 кафедр, 22 з яких випускові.

  Форми навчання: - денна; - заочна; - екстернат.

  Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

  Перелік факультетів: - кібернетики; - економіки; - технології і дизайну; - машинобудування; - міжнародних економічних відносин; - заочного та дистанційного навчання.

  Інформація для абітурієнтів

  Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Центр довузівської підготовки це: - підвищення рівня фізико-математичної, мовної, комп'ютерної підготовки абітурієнтів з метою вступу до ВНЗ на основі використання кадрового і матеріального потенціалу університету; - адаптація до вузівського об'єму навантаження, до навчання у вищій школі в системі болонського процесу; - робота з обдарованими дітьми та молоддю у спецкласах; - поступове набуття необхідного темпу роботи; - сучасні методики викладання; - функціонування модульно-рейтингової системи оцінювання знань; - підготовка слухачів до зовнішнього незалежного оцінювання засобами тестових завдань, що відповідає вимогам європейської освіти; - потужна методично-інформаційна підтримка; - інтегровані навчальні плани та ексклюзивні програми навчання; - проведення профорієнтаційної роботи за участю провідних спеціалістів кафедр ХНТУ; - надання кваліфікованої допомоги психологів при виборі майбутньої спеціальності; - чіткий контроль успішності і відвідування навчальних занять та надання відповідної інформації батькам. Підготовка проводиться для різних категорій слухачів.

  Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: До заяви вступник додає: - медичну довідку за формою 086-У (оригінали або її завірену копію); - 6 фотокарток розміром 3 х 4 см; - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (оригінали або завірені копії); - копію довідки про ідентифікаційний код. Усі ксерокопії документів завіряються за оригіналом приймальною комісією ХНТУ, або в установленому порядку.

  Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів для вступу на навчання за освітньо-професійними програмами бакалавра проводиться: - на денну форму навчання для осіб, які вступають на місця, що фінансуються за рахунок державного бюджету, - з 20 червня по 15 липня; - на денну форму навчання для осіб, які вступають на місця, що фінансуються за рахунок фізичних та юридичних осіб, а також за рахунок власних коштів, - з 20 червня по 28 серпня; - на заочну (дистанційну) форму навчання для осіб, які вступають на місця, що фінансуються за рахунок державного бюджету, - з 20 червня по 26 липня; - на заочну (дистанційну) форму навчання для осіб, які вступають на місця, що фінансуються за рахунок фізичних та юридичних осіб, а також за рахунок власних коштів, - з 20 червня по 28 серпня; - до екстернатури – з 20 червня по 1 листопада.

  Додаткова інформація: Для вступу на факультет економіки необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика; для напряму "Менеджмент" додатково проводиться вступний іспит з іноземної мови. Для вступу на факультет кібернетики необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або творчий конкурс (на напрям "Дизайн"). Для вступу на факультет машинобудування, факультет технологій і дизайну необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика. Для вступу на факультет міжнародних економічних відносин необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і вступне випробування з іноземної мови.

  Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.


  ↑ Вгору