Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Житомирський державний технологічний університет

Житомирський державний технологічний університет

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Житомир, вул. Черняховського, 103

Телефон/факс: (0412) 24-14-22, 24-14-27

Сайт: www.ztu.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - інформаційно-комп'ютерних технологій; - обліково-фінансовий; - економіки та менеджменту; - інженерної механіки; - гiрничо-екологiчний; - обліково-фінансовий.

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - Заява про вступ до ЖДТУ на ім’я ректора університету, у якій вказують напрям підготовки (спеціальність – у разі вступу на навчання за програмами спеціаліста, магістра), форму та джерела фінансування навчання. - Медична довідка за формою 086-У (оригінал або її завірену копію). - 6 фотокарток розміром 3х4 см. - Сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (оригінали або завірені копії). - Паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта, та довідку або інший документ із фотокарткою, який засвідчує особу). - Військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці). - Інші документи подаються вступником, якщо він претендує на пільги, установлені законодавством України або викликані обумовленими обмеженнями для вступу на навчання за відповідними напрямами підготовки (спеціальностями), встановленими нормативно-правовими актами, в терміни, визначені для подання документів.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів на перший курс денної форми навчання починається 15 червня та закінчується 15 липня поточного року. Прийом документів для вступу на перший курс заочної форми навчання до ЖДТУ починається 15 червня та закінчується 5 серпня поточного року.

Додаткова інформація: Для вступу необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

Створіть краще резюме всього за кілька хвилин і робота Вашої мрії знайдеться швидше!

Створити резюме
↑ Вгору