Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Донбаський інститут техніки та менеджменту

Донбаський інститут техніки та менеджменту

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Форма власності: приватна

Додаткова інформація: У м. Краматорську з 1995 року діє недержавний вищий навчальний заклад - Донбаський інститут техніки і менеджменту Міжнародного науково-технічного університету (ліцензія АА 9022165). ДІТМ почав свою діяльність відособленим структурним підрозділом Міжнародного науково-технічного університету (м. Київ). Засновники (Національний технічний університет України, Інститут кібернетики ім. В. Г. Глушкова НАН України, корпорація "IВМ" та ін.).

Форми навчання: - денна та заочна форми навчання; - дистанційна форма навчання

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр

Перелік факультетів: - економіка та підприємництво; - право; - біотехнологія

Рівень акредитації: IV

Адреса: Донецька обл., м. Краматорськ, бул. Машинобудівників, 32

Телефон/факс: (0626) 417-072, (0626) 418-090, (0626) 41-4774

Сайт: www.ditm.com.ua

Написати листа учбовому закладу

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: до заяви про прийом до інституту необхідно додати такі документи: - атестат про освіту (оригінал та ксерокопія); - паспорт (оригінал і ксерокопія); - довідка про ідентифікаційний код (оригінал та ксерокопія); - медичну довідку за формою 0-86 У; - 4 фотографії 3 на 4; - приписне свідоцтво або військовий квиток (для юнаків)

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом на дистанційну форму навчання проводиться на всі спеціальності, крім правознавства. Прийом документів від осіб, які поступають на денну форму навчання, проводиться з травня по 10 серпня, для вступників на заочне і дистанційне навчання на протязі всього року.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору