Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Національна металургійна академія України

Національна металургійна академія України

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 4

Телефон/факс: (056) 745-3371, 374-8214, 47-44-61

Сайт: dmeti.dp.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Сьогодні національна металургійна академія України - інтегрований державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації з розвинутою інфраструктурою, який здійснює освітню діяльність за усіма освітньо-кваліфікаційними рівнями: молодший спеціаліст, бакалавр, спеціаліст і магістр за 16 напрямами, більше ніж 60 спеціальностями і спеціалізаціями, веде підготовку науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації за 22 спеціальностями, довузівську підготовку і післядипломну освіту. До складу академії входять: 7 факультетів денної форми навчання, заочний та безвідривної форми навчання, Криворізький металургійний, Нікопольський факультети; Криворізький, Криворізький металургійний, Нікопольський, Вільногірський та Новомосковський технікуми, науково-дослідна частина, аспірантура, докторантура. Окрім вищезазначених, в структурі академії функціонують: регіональний центр освіти інвалідів, Державний інститут підготовки і перепідготовки кадрів промисловості, бібліотека, факультети: підвищення кваліфікації викладачів та спеціалістів, спеціальний з перепідготовки фахівців, по роботі з іноземними студентами, довузівської підготовки; курси з підготовки до вступу до академії, санаторій-профілакторій, спортивно-оздоровчий табір "Дружба". П'ять комфортабельних студентських гуртожитків забезпечують житлом всіх іногородніх та іноземних студентів.

Форми навчання: - денна; - заочна; - дистанційна; - екстернат.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - металургія; - хімічна технологія; - ливарне виробництво; - електромеханіка; - інженерне матеріалознавство; - машинобудування; - інженерна механіка; - екологія; - економіка підприємства; - фінанси; - облік і аудит; - менеджмент; - економічна кібернетика; - комп'ютерні науки; - теплоенергетика; - автоматизація та комп'ютерно інтегровані технології; - професійна освіта; - документознавство та інформаційна діяльність; - філологія.

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: Для участі у конкурсних заходах вступник подає особисто такі документи: - копію паспорта; - медичну довідку за формою 086-У видану у поточному році; - 6 фотокарток розміром 3 х 4 см (у разі навчання за кошти фізичних та юридичних осіб - 8); - написану власноруч заяву про вступ по формі, встановленій приймальною комісією; - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів закінчується 15.07.2008 року о 12.00.

Додаткова інформація: Для вступу необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору