Рівень акредитації: IV
Форма власності: державна
Адреса: м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 8
Телефон/факс: (0562) 47-34-49, 47-46-70, 47-33-16
Сайт:
Опис: Навчально-науково-робітничий комплекс створений для забезпечення безперервного навчання. Він включає 6 коледжів, 2 технічні школи, 3 ліцеї та 10 хімічних підприємств. Науково-дослідницька частина університету складається з двох інститутів і семи галузевих лабораторій, а також декількох лабораторій, які відкриті для ведучих кафедр університету разом з Українською національною академією наук. Тут створені добре відомі школи з електрохімії, хімічних джерел струму, кераміки і скла, еластомерів, біологів і біостимуляторів органічної хімії, плазмохімії та ін. 5000 студентів університету можуть користуватись лекційними аудиторіями, інформаційним комп'ютерним центром та унікальним фондом наукової літератури в бібліотеці. Навчання ведуть висококваліфіковані спеціалісти. В УДХТУ високий потенціал науково-викладацького персоналу. На 38 кафедрах - 454 викладачів, серед них 51 професор і доктор наук, 252 кандидати наук. На 18 випускаючих кафедрах готують бакалаврів, спеціалістів і магістрів за 28 спеціальностями денної, заочної та екстернатної форм.
Форми навчання: - денна; - заочна; - екстернат.
Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.
Перелік факультетів: - технології неорганічних речовин; - технології органічних речовин; - технології високомолекулярних сполук; - технології силікатів; - механічний; - економічний.
Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Підготовка до вступу до університету здійснюється через мережу підготовчих курсів. На підготовчих курсах навчаються учні випускних класів середніх шкіл, ліцеїв, гімназій, коледжів. Для підготовки іногородньої молоді до вступу в університет працюють курси в промислово-розвинених містах Придніпров'я, Донбасу, Західної України. Підготовчі курси працюють починаючи з вересня по липень (від 9-місячних до одномісячних). Навчання на курсах на протязі навчального року - денні, по суботах. Заняття на одномісячних курсах - щоденні. Іногородні слухачі на одномісячних курсах забезпечуються гуртожитком. На підготовчих курсах вивчаються такі предмети: хімія, математика, фізика та українська мова за бажанням слухачів. Підготовчі курси працюють на контрактній основі.
Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: Вступники подають заяву про вступ до університету особисто. До заяви додається: - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти; - медична довідка 086-У (оригінал, або копія, завірена у поліклініці); - 2 копії картки профілактичних щеплень (форма 063); - 8 фотокарток 3х4 см; - копія з трудової книжки для осіб, які мають стаж роботи, завірена відділом кадрів; - копія свідоцтва про шлюб (у разі розходження прізвища в документах); - 2 копії ідентифікаційного коду; - 2 копії паспорта (1,2 сторінка та прописка); - копія приписного свідоцтва або військового квитка; - папка - швидкозшивач, 2 файли, 2 конверти з марками по Україні; - копія документів, що підтверджують пільги.
Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Денна форма навчання: - контракт - з 18 червня до 27 серпня; - бюджет - з 18 червня до 15 липня. Заочна форма навчання: - контракт - з 2 квітня до 27 серпня; - бюджет - з 18 червня до 31 липня. Післядипломна освіта: з 4 червня до 7 серпня.
Додаткова інформація:
Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.