Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника

Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 57

Телефон/факс: (03422) 2-21-40, 59-60-60

Сайт: www.pu.if.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Факультети і кафедри підтримують зв'язки з Національною академією наук України, Київським, Львівським, Ужгородським, Чернівецьким, Харківським університетами, навчальними і науковими закладами Англії, Австрії, Бельгії, США, Канади, Італії, Німеччини. Туреччини, Чехії, Угорщини, Румунії, Польщі.

Форми навчання: - денна; - заочна; - екстернат.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - економічний; - історії і політології; - математики та інформатики; - іноземних мов; - філософський; - фізичного виховання і спорту; - мистецтв; - природничих наук; - туризму і менеджменту; - фізико-технічний; - філології; - педагогічний інститут; - юридичний.

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: До заяви про вступ на перший курс вступник додає: - сертифікати (сертифікат) Українського центру оцінювання якості освіти; - медичну довідку за формою 086-У (оригінал або її завірену копію); - вступники на напрями підготовки "фізичне виховання", "здоров’я людини" подають додатково висновок медичної комісії університету; - копію трудової книжки (для осіб, які мають стаж роботи і вступають на заочну форму навчання); - шість фотокарток розміром 3x4 см. Усі ксерокопії документів завіряється за оригіналом університетом або в установленому порядку.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів на навчання здійснюється у такі терміни: - денна форма (ОКР "бакалавр") – з 11.06 по 15.07; - заочна форма (ОКР "бакалавр") – з 11.06 по 15.07; (на місця за державним замовленням, за кошти фізичних і юридичних осіб); - з 16.07 по 15.08(на місця за кошти фізичних і юридичних осіб) - денна, заочна форми навчання (ОКР "спеціаліст", "магістр") – з 11.06 по 15.07; - екстернат – з 11.06 по 15.08; - здобуття другої вищої освіти – з 11.06 по 15.08

Додаткова інформація: Для вступу на напрям "Філологія" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і вступне випробування з іноземної мови. Для вступу на напрями "Математика", "Прикладна математика", "Інформатика", "Економічна кібернетика" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика. Для вступу на напрями "Фізика", "Прикладна фізика" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - фізика або математика. Для вступу на напрями "Фінанси і кредит", "Облік і аудит", "Маркетинг" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або основи економіки. Для вступу на напрями "Біологія", "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування", "Лісове і садово-паркове господарство", "Психологія", "Здоров’я людини" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія. Для вступу на напрям "Правознавство" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - основи правознавства. Для вступу на напрям "Хімія" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - хімія. Для вступу на напрям "Агрономія" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія або хімія. Для вступу на напрями "Історія", "Політологія", "Філософія" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історія України. Для вступу на напрями "Менеджмент", "Географія", "Туризм", "Готельно-ресторанна справа" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - географія. Для вступу на напрям "Міжнародні відносини" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історія України; - вступне випробування з іноземної мови. Для вступу на напрям "Фізичне виховання" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і вступне випробування з фізичної культури. Для вступу на напрями "Театральне мистецтво", "Хореографія", "Музичне мистецтво", "Образотворче мистецтво", "Декоративно-прикладне мистецтво", "Дизайн" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і творчий конкурс. Для вступу на напрями "Початкова освіта", "Дошкільна освіта", "Соціальна педагогіка" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору