Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15

Телефон/факс: (03422) 4-22-64, 4-22-18

Сайт: www.nung.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Технічний університет нафти і газу одним із перших ВНЗ України став членом Міжнародної асоціації по обміну студентами та стажування (ІАЕSТЕ). Із 1990 року студенти - економісти є членами Міжнародної асоціації студентів і молодих спеціалістів, які вивчають економіку та управління (АІЕSЕС).

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - автоматизації та комп'ютерних наук; - електрифікації та інформаційно-вимірювальних технологій; - економіки і підприємництва; - нафтогазопроводів; - управління та інформаційної діяльності; - управління галузевим і регіональним економічним розвитком; - архітектури туристичних комплексів; - газонафтопромисловий; - геологорозвідувальний; - інженерно-екологічний; - механічний; - механіко-технологічний.

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: Вступники особисто подають заяву встановленого взірця про вступ до університету, в якій вказують напрям підготовки (спеціальність), форму та джерела фінансування навчання. До заяви про прийом до університету вступник додає: ? медичну довідку за формою 086-У (оригінал або її завірену копію); ? 8 фотокарток розміром 3x4 см; ? сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти. Усі ксерокопії завіряються за оригіналом вищим навчальним закладом, до якого вони подаються, або в установленому порядку.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Для вступу за освітньо-професійними програмами бакалавра на денну форму навчання прийом документів – з 24 червня по 15 липня. Для вступу за освітньо-професійними програмами бакалавра на заочну форму навчання прийом документів – з 1 липня по 25 липня. Для вступу за освітньо-професійними програмами спеціаліста та магістра прийом документів – з 1 липня по 25 липня.

Додаткова інформація: Для вступу на напрям "Документознавство та інформаційна діяльність", "Туризм" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури. Для вступу на напрям "Архітектура" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і творчий конкурс. Для вступу на напрям "Філологія" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і вступне випробування з іноземної мови. Для вступу на напрями "Економіка підприємства", "Облік і аудит", "Фінанси і кредит", "Менеджмент" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або основи економіки. Для вступу на інші напрями необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або фізика.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору