Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького

Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 81

Телефон/факс: (0472) 37-21-42

Сайт: www.cdu.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Університет має сучасну навчально-матеріальну базу, яка забезпечує необхідні умови праці, навчання, проживання та відпочинку студентів. Університет проводить освітню діяльність у 6 навчальних корпусах і допоміжних навчальних приміщеннях. Університет має 5 гуртожитків на 2290 місць, що утворюють студентське містечко. Три з них - дев'ятиповерхові ( з них два збудовано за блочною системою), інші два - п'ятиповерхові. Усі гуртожитки забезпечені водо-, газо- та електропостачанням. Університет має бібліотеку, фонд якої становить 838 000 примірників, у т.ч. 214 000 підручників. Існують також читальні зали для студентів і викладачів. До послуг студентів 4 кафе, 2 їдальні на 492 місц, центр медичного обслуговування з наданням терапевтичних та стоматологічних послуг, видавничий відділ, 11 спортивних та тренажерних зали, 7 спортмайданчиків, стадіон, агробіостанція, студентський і спортивний клуби, навчально-наукова база "Сокирно", санаторій-профілакторій "Едем" на 50 місць. У закладі навчається понад 7600 студентів. Поряд з навчанням в університеті проводиться значна культурна та спортивно-масова робота. Регулярно відзначаються Дні факультетів, проходять фестивалі і конкурси мистецтв, діють клуби за інтересами, художні і спортивні колективи. Радують глядачів своїм мистецтвом відомі самодіяльні колективи - ансамбль танцю “Черкащанка”, ансамбль сучасного бального танцю "Алегро", хорова капела, духовий оркестр, вокальна студiя "Вiват". Університет має власну поліграфічну базу, де видаються науковий журнал “Вісник Черкаського університету”, газета “Черкаський університет”, методичні і навчальні посібники для студентів, підручники.

Форми навчання: - денна; - заочна; - екстернатна; - дистанційна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - бiологiчний, - економiчний, - iсторико-філософський, - математичний, - психологічний, - інформаційних технологій та біомедичної кібернетики, - пiдвищення квалiфiкацiї та перепiдготовки кадрiв, - романо-германської фiлологiї, - росiйської фiлологiї, - української фiлологiї та журналістики, - фiзичний, - фiзичної культури, - юридичний, - хiмiчний.

Інформація для абітурієнтів

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: До приймальної комісії абітурієнти особисто подають: - заяву про вступ до університету; - медичну довідку за формою 086-У (оригінал або завірену копію); - 6 фотокарток розміром 3 х 4 см; - сертифікати Українського центру оцінювання якості знань (оригінал або завірені копії); - паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта); - військовий квиток (посвідчення про приписку до призивної дільниці).

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів та сертифікатів розпочинається з 15 червня і закінчується 15 липня.

Додаткова інформація: Для вступу на математичний факультет, факультет інформаційних технологій та біомедичної кібернетики необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика. Для вступу на фізичний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або фізика. Для вступу на факультет української філології та журналістики необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історія України або зарубіжна література. Для вступу на факультет російської філології та соціальної педагогіки необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історія України або зарубіжна література, або вступне випробування з іноземної мови. Для вступу на факультет романо-германської філології необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і вступне випробування з іноземної мови. Для вступу на хімічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - хімія. Для вступу на юридичний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - основи правознавства. Для вступу на психологічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія або зарубіжна література. Для вступу на біологічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія або хімія. Для вступу на факультет фізичної культури необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і вступний іспит з фізичної підготовки. Для вступу на історико-філософський факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історія України або всесвітня історія. Для вступу на економічний факультет необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або основи економіки.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору