Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Черкаський державний технологічний університет

  Черкаський державний технологічний університет

  Рівень акредитації: III-IV

  Форма власності: державна

  Адреса: м. Черкаси, бул. Шевченка, 460

  Телефон/факс: (0472) 730-223

  Сайт: chdtu.edu.ua

  Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

  Опис: Черкаський державний технологічний університет - це сучасний багатопрофільний освітній заклад четвертого рівня акредитації, добре знаний на теренах вітчизняної освіти і науки та за кордоном. У складі університету 10 факультетів, 36 кафедр, спільні факультети з Харківськими національним та аерокосмічним університетами, 7 навчально-виробничих комплексів з коледжами, технікумами, ліцеями, філії факультету довузівської підготовки у райцентрах області. Майже сім тисяч студентів оволодівають знаннями в сучасних аудиторіях і лабораторіях восьми навчальних корпусів.

  Форми навчання: - денна; - заочна.

  Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

  Перелік факультетів: - комп’ютеризованих технологiй машинобудування, - електронних технологiй, - інформацiйних технологiй i систем, - будiвельний, - фiнансово-економiчний, - економiки i управлiння, - лiнгвiстичний.

  Інформація для абітурієнтів

  Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Підготовчі курси: - Денні курси - термін навчання 34 тижні, початок занять у жовтні. Заняття проводяться щодня у робочі дні. - Денні курси - термін навчання 4 тижні. Початок занять в середині червня. Заняття проводяться кожний день. - Вечірні однорічні курси для учнів 11х класів - термін навчання 36 тижнів, початок занять у вересні. Заняття проводяться тричі на тиждень у робочі дні. - Вечірні дворічні курси для учнів 10х класів. На першому році термін навчання - 30 тижнів, початок занять у жовтні. Заняття проводяться двічі на тиждень у робочі дні. - Заочні курси - термін навчання 30 тижнів. Початок занять у жовтні. На заочних курсах слухачі працюють самостійно, виконують контрольні роботи, відвідують консультації викладачів ФДП. По суботах працює консультаційний пункт.

  Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: Вступники подають до приймальної комісії: — заяву на ім'я ректора університету; — медичну довідку за формою 086-У (оригінал або її завірену копію); — сертифікат (сертифікати) Українського центру оцінювання якості освіти; — 6 фотокарток розміром 3х4 см; — військовий квиток або посвідчення про приписку до призовних дільниць; — документ про право на пільги; — два файли; — папку для особової справи і конверт; — ідентифікаційний код (копія); — паспорт і ксерокопії 1-2 сторінок паспорта.

  Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів, сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти на перший курс для вступу на навчання за освітньо-професійними програмами бакалавра проводиться з 23 червня по 22 липня.

  Додаткова інформація: Для вступу на напрям "Дизайн" необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і творчий конкурс. Для вступу на напрями "Економічна кібернетика", "Міжнародна економіка", "Економіка підприємства", "Фінанси і кредит", "Облік і аудит", "Менеджмент" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або основи економіки. Для вступу на напрями "Комп'ютерні науки", "Комп'ютерна інженерія", "Програмна інженерія", "Інженерна механіка", "Машинобудування", "Теплоенергетика", "Електротехніка та електротехнології", "Радіотехніка", "Телекомунікації", "Приладобудування", "Будівництво", "Автомобільний транспорт", "Безпека інформаційних і комунікаційних систем" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або фізика. Для вступу на напрями "Хімічна технологія", "Харчові технології та інженерія" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або хімія. Для вступу на напрям "Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - хімія або біологія. Для вступу на напрям "Філологія" необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і вступне випробування з іноземної мови.

  Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

  ↑ Вгору