Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Ніжинський державний університет ім. М. Гоголя

Ніжинський державний університет ім. М. Гоголя

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: Чернігівська обл., м. Ніжин, вул. Крапив'янського, 2

Телефон/факс: (04631) 2-20-76, 2-24-06, 2-43-07

Сайт: www.ndu.edu.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, один з найстаріших навчальних закладів в Украї­ні, відомий далеко за межа­ми країни своїми освітніми, науковими і культурними традиціями. Заснований у 1805 р. на кошти братів Олександра та Іллі Безбородьків як Гімназія вищих наук зі статусом вищого навчального закладу університетського типу. Нині на семи факультетах університету (філологічному, історико-юридичному, психології та соціальної роботи, природничо-географічному, іноземних мов, фізико-математичному, культури і мистецтв) навчається близько 8 тисяч студентів, магістрів та аспірантів. В університеті систематично проводяться міжнародні та всеукраїнські наукові конференції, видаються "Наукові записки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя", "Вісник студентського наукового товариства", наукові збірники "Література та культура Полісся", "Психологічний вісник". Кафедри університету підтримують тісні зв'язки з освітніми та науковими закладами інших країн: США, Великобританії, Німеччини, Польщі, Греції, Росії, Бєларусі та ін.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - дошкільна освіта; - соціальна педагогіка; - хореографія; - музичне мистецтво; - історія; - філологія(українська мова та література); - філологія(російська мова і література); - філологія(англійська мова та література); - філологія(німецька і література); - філологія(переклад з російської мови); - психологія; - біологія; - географія; - хімія; - математика; - прикладна фізика; - прикладна математика.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: В університеті функціонує підготовче відділення за денною та заочною формами навчання. Впродовж восьми місяців під керівництвом досвідчених викладачів університету слухачі поглиблюють свої знання з профілюючих дисциплін відповідних спеціальностей і української мови та набувають навичок самостійної роботи, необхідних для навчання у ВУЗі. Слухачі підготовчого відділення користуються в університеті такими ж правами, що й студенти. Іногороднім слухачам надається гуртожиток.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: До заяви вступник додає: - медичну довідку за формою 086-У (оригінал або її завірену копію); - 6 фотокарток розміром 3 х 4 см. - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (оригінали або завірені копії).

Додаткова інформація: Для вступу на напрям "Дошкільна освіта" необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури. Для вступу на напрями "Соціальна педагогіка", "Психологія" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історія України. Для вступу на напрям "Історія" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історія України або всесвітня історія. Для вступу на напрям "Філологія" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - історія України, або зарубіжна література, або вступне випробування з іноземної мови. Для вступу на напрям "Хімія" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або хімія. Для вступу на напрям "Біологія" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія або хімія. Для вступу на напрям "Географія" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - географія або біологія. Для вступу на напрями "Математика", "Прикладна фізика", "Інформатика" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або фізика. Для вступу на напрями "Хореографія" та "Музичне мистецтво" необхідні сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і творчий конкурс.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору