Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Чернігівський національний технологічний університет

Чернігівський національний технологічний університет

Рівень акредитації: IV

Форма власності: державна

Адреса: м. Чернігів, вул. Шевченка, 95

Телефон/факс: (0462) 3-50-40, 95-21-14, 3-16-51

Сайт: www.stu.cn.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Університет проводить підготовку фахівців з 8 напрямів базової вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень - бакалавр) за 13 спеціальностями освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст і 6 спеціальностями магістерського рівня підготовки, а також здійснює перепідготовку та підвищення кваліфікації фахівців з 6 напрямів підготовки за 9 спеціальностями. На 6-ти факультетах університету навчається біля 3,5 тис. студентів на всіх формах навчання, у тому числі денної - біля 2,5 тис. Магістратура - 17, аспірантура - 31, докторантура - 2. За рахунок коштів державного бюджету навчаються приблизно 1,2 тис. студентів. Університет в рамках навчально-наукових комплексів співпрацює з Чернігівським комерційним технікумом та Чернігівським радіомеханічним технікумом, а у системі довузівської підготовки на умовах довгострокових договорів - школою-ліцеєм №15 м. Чернігова та фізико-математичною школою №12 м. Чернігова.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - економіка і підприємництво; - менеджменту; - електронних та інформаційних технологій; - механіко-технологічний; - заочний.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Система довузівської підготовки університету складається з: - 8-місячних підготовчих курсів - заочної фізико-математичної школи - школи "Юний політехнік" - школи "Юний менеджер" - школи "Юний фінансист" - физико-математическую школу №12 г. Чернигова - школи-ліцею №15 м. Чернігова.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: До заяви вступник додає: - медичну довідку за формою 086-У(оригінал або її завірену копію); - 6 фотокарток розміром 3x4 см, одну з них кольорову; - сертифікат (сертифікати) Українського центру оцінювання якості освіти (оригінал або завірену копію); - паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта); - військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці). Усі ксерокопії завіряються за оригіналом приймальною комісією ЧДТУ, або в установленому порядку.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом документів проводиться з 23 червня до 15 липня.

Додаткова інформація: Для вступу на напрями "Фінанси і кредит", "Облік і аудит", "Товарознавство і торговельне підприємництво", "Менеджмент" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика. Для вступу на напрями "Інженерна механіка", "Машинобудування", "Зварювання", "Комп’ютерна інженерія", "Електротехніка та електротехнології", "Електронні пристрої та системи" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика або фізика.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору