Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Чернігівський державний інститут економіки і управління

Чернігівський державний інститут економіки і управління

Рівень акредитації: III

Форма власності: державна

Адреса: м. Чернігів, вул. Стрілецька, 1

Телефон/факс: (0462) 5-90-72, 5-61-70, 67-93-08

Сайт: www.geci.cn.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Чернігівський державний інститут економіки і управління створено наказом Кабінету Міністрів України від 19 листопада 1994 року № 641, як вищій навчальний заклад 3 рівня акредитації.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - молодший спеціаліст; - бакалавр; - спеціаліст.

Перелік факультетів: - обліково-економічний; - фінансово-економічний; - мнеджменту; - аграрний; - інженерно-будівельний; - юридичний.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: На курсах довузівської підготовки є такі форми навчання: - вечірня; - курси у вихідні; - експрес-курси. Вечірня форма навчання на курсах довузівської підготовки (довгострокові курси) передбачає відвідування занять 3-4 рази на тиждень з 16.30 до 19.20 години. Курси по вихідних днях починають свою роботу також у жовтні. Викладачі проводять заняття в аудиторіях інституту у вихідні дні з 10.00 до 14.20, а протягом тижня абітурієнти виконують тренувальні завдання самостійно вдома. Підготовка проходить з профілюючих дисциплін інституту. Для зарахування на курси довузівської підготовки подаються такі документи: - ксерокопія першої сторінки паспорта; - довідка з місця навчання. Зарахування на курси проводиться за фактом оплати за навчання. Передплата за три місяці – обов’язкова.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: Абітурієнт повинен при собі мати: - медичну довідку за формою 086-У; - 6 фотокарток розміром 3x4 см; - паспорт (копия 1, 2 стор. та прописки); - ідентифікаційний код (копия); - копію свідоцтва про шлюб (розірвання шлюбу), якщо прізвище в документах не збігається з прізвищем в паспорті; - військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці) – для юнаків; - інші документи (про пільги); - папку для документів; - 10 конвертів з марками по Україні (заочна форма навчання).

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: Прийом заяв на всі форми навчання з 25 червня.

Додаткова інформація: Для вступу на напрями "Облік і аудит", "Фінанси і кредит", "Маркетинг", "Економічна кібернетика", "Геодезія, картографія та землеустрій", "Гідротехніка (Водні ресурси)", "Будівництво" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика. Для вступу на напрям "Менеджмент" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури і вступне випробування з іноземної мови. Для вступу на напрями "Право" та "Соціологія" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - основи правознавства. Для вступу на напрям "Туризм" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - географія. Для вступу на напрям "Агрономія" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - біологія.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору