Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Работа в Украине
  2. ВНЗ України. Довідник абітурієнта
  3. Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій

Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій

Рівень акредитації: ІІІ

Форма власності: недержавна

Адреса: м. Тернопіль, вул. Танцорова, 51

Телефон/факс: (0352) 52-83-10, 25-24-43

Сайт: www.tis.it.edu.com.ua

Написати листа учбовому закладу

  • Наявність безкоштовного навчання:
  • Наявність платного навчання:
  • Наявність військової кафедри:
  • Наявність гуртожитка:
  • Аспірантура, докторантура:
  • Післядипломна освіта:

Опис: Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій першим з інститутів області підтримав ініціативу про соціальний захист інвалідів, В інституті навчаються 15 % студентів цієї категорії. Навчання цих студентів безкоштовне.

Форми навчання: - денна; - заочна.

Типи освітньо-кваліфікаційних рівнів: - бакалавр; - спеціаліст; - магістр.

Перелік факультетів: - соціологія (соціальна робота); - економіка підприємства; - міжнародна економіка; - маркетинг.

Інформація для абітурієнтів

Наявність підготовчих курсів для вступу до ВНЗ: Підготовчі курси діють за напрямками: - економіка і право; - соціологія. Випускникам підготовчих курсів надається знижка в оплаті за навчання в інституті у розмірі 20% за перший семестр.

Перелік документів, необхідних для вступу до ВНЗ: - заява встановленого зразка (заповнюється особисто в приймальній комісії); - сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти; - медичну довідку за формою 086-У (оригінал або її завірену копію); - шість фотокарток розміром 3х4; - ідентифікаційний код; - паспорт (свідоцтво про народження для осіб, які за віком не мають паспорта); - військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці); - інші документи, що дають право на пільги, вступник пред'являє особисто.

Термін подачі документів для вступу до ВНЗ: - дневная форма обучения - прием документов І тур - до 15 июля; - следующие туры - по мере комплектации групп, но не позже 30 августа; - заочная форма обучения - прием документов до 30 августа.

Додаткова інформація: Для вступу на спеціальність "Соціальна робота" необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика, історія України, географія або основи правознавства. Для вступу на інші спеціальності необхідні сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з предметів: - українська мова та література; - математика, історія України, географія, основи економіки або основи правознавства.

Примітка: для більш повної і детальної інформації стосовно діяльності, терміну і умов прийому абітурієнтів в учбовий заклад звертайтеся в приймальню університету. Номери телефонів для довідок вказані в блоці контактної інформації ВНЗ.

↑ Вгору